|
|
| Ονομασία μάρκας: | FUTURE |
| Αριθμός μοντέλου: | TC02 |
| Τροποποιημένο: | 100.000 σετ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | ΧΑΡΤΟΚΙΒΩΤΙΟ |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Συστατικό | Περιγραφή |
|---|---|
| Υλικό | PP (πολυπροπυλένιο) |
| Διάμετρος | 35.13 mm |
| Υψόμετρο | 27.34 mm |
| Διάμετρο | 50.1 mm |
|
| Ονομασία μάρκας: | FUTURE |
| Αριθμός μοντέλου: | TC02 |
| Τροποποιημένο: | 100.000 σετ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | ΧΑΡΤΟΚΙΒΩΤΙΟ |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Συστατικό | Περιγραφή |
|---|---|
| Υλικό | PP (πολυπροπυλένιο) |
| Διάμετρος | 35.13 mm |
| Υψόμετρο | 27.34 mm |
| Διάμετρο | 50.1 mm |