| Ονομασία μάρκας: | Future |
| Τροποποιημένο: | 100 000 σύνολα |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | ΧΑΡΤΟΚΙΒΩΤΙΟ |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Όνομα Προϊόντος | Βαλβίδα Αεροζόλ Καθαρισμού Καρμπυρατέρ |
| Μέγεθος | Μία ίντσα |
| Κύπελλο Στήριξης | Λαμαρίνα |
| Δείγματα | Δωρεάν |
| Εφαρμογή | Κονσέρβες Αεροζόλ, Σπρέι Καθαρισμού Ψεκαστήρων Αυτοκινήτου |
| Κύπελλο στήριξης | Και οι δύο πλευρές με λακαρισμένη λαμαρίνα, με εσοχές προς τα κάτω |
| Εξωτερικό στεγανωτικό | Σε αυτό |
| Εσωτερικό στεγανωτικό | Βουτύλιο |
| Στέλεχος | Μονό στόμιο 1*0.51mm φυσικό |
| Ελατήριο | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Περίβλημα | Διάμετρος στόμιου ουράς 2*0.33mm πορτοκαλί |
| Σωλήνας εμβάπτισης | Τυπικό φυσικό χρώμα |
| Ονομασία μάρκας: | Future |
| Τροποποιημένο: | 100 000 σύνολα |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | ΧΑΡΤΟΚΙΒΩΤΙΟ |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Όνομα Προϊόντος | Βαλβίδα Αεροζόλ Καθαρισμού Καρμπυρατέρ |
| Μέγεθος | Μία ίντσα |
| Κύπελλο Στήριξης | Λαμαρίνα |
| Δείγματα | Δωρεάν |
| Εφαρμογή | Κονσέρβες Αεροζόλ, Σπρέι Καθαρισμού Ψεκαστήρων Αυτοκινήτου |
| Κύπελλο στήριξης | Και οι δύο πλευρές με λακαρισμένη λαμαρίνα, με εσοχές προς τα κάτω |
| Εξωτερικό στεγανωτικό | Σε αυτό |
| Εσωτερικό στεγανωτικό | Βουτύλιο |
| Στέλεχος | Μονό στόμιο 1*0.51mm φυσικό |
| Ελατήριο | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Περίβλημα | Διάμετρος στόμιου ουράς 2*0.33mm πορτοκαλί |
| Σωλήνας εμβάπτισης | Τυπικό φυσικό χρώμα |