| Ονομασία μάρκας: | Future |
| Αριθμός μοντέλου: | Κεφάλαια αεριολύματος ψεκασμού WD40 |
| Τροποποιημένο: | 100 000 σύνολα |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | ΧΑΡΤΟΚΙΒΩΤΙΟ |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
Η βαλβίδα ψεκασμού της WD-40 είναι ένα υψηλής ποιότητας εξάρτημα σχεδιασμένο για ομαλή, ελεγχόμενη και ακριβή διανομή για τα προϊόντα λιπαντικού πολλαπλών χρήσεων της WD-40. Κατασκευασμένη με ανθεκτικά πλαστικά και μέταλλα, αυτή η βαλβίδα αντιστέκεται στη φραγή και εξασφαλίζει μακροχρόνια απόδοση, καθιστώντας την ιδανική για επαναλαμβανόμενη χρήση σε διάφορα περιβάλλοντα.
Διαθέτοντας προηγμένη τεχνολογία ατομοποίησης, η βαλβίδα εγγυάται ακριβή δοσολογία με ελάχιστη σπατάλη, ενώ παραμένει εύκολη στον καθαρισμό και τη συντήρηση. Το ρυθμιζόμενο ακροφύσιό της επιτρέπει ευέλικτα μοτίβα ψεκασμού, από λεπτό νέφος έως συγκεντρωμένη ροή, παρέχοντας στοχευμένη εφαρμογή ακριβώς εκεί που χρειάζεται.
| Υλικό | Λαμαρίνα |
|---|---|
| Κύπελλο Στήριξης | Μία Ίντσα |
| Αριθμός Οπών | Τέσσερις ή δύο οπές |
| Μήκος Σωλήνα | Προσαρμοσμένο |
| Δείγματα | Δωρεάν |
| Χρήση | Κονσέρβες Αεροζόλ |
| Κύπελλο στήριξης | Και οι δύο πλευρές με διαφανή λακαρισμένη λαμαρίνα, με εσοχές προς τα κάτω |
|---|---|
| Εξωτερικό λάστιχο | Σε αυτό |
| Εσωτερικό λάστιχο | Βουτύλιο |
| Στέλεχος | Μονό στόμιο 1*0.51mm φυσικό |
| Ελατήριο | Ανοξείδωτος χάλυβας |
| Περίβλημα | Διάμετρος στόμιου ουράς 2*0.33mm πορτοκαλί |
| Σωλήνας αναρρόφησης | Τυπικό φυσικό χρώμα |
| Ονομασία μάρκας: | Future |
| Αριθμός μοντέλου: | Κεφάλαια αεριολύματος ψεκασμού WD40 |
| Τροποποιημένο: | 100 000 σύνολα |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | ΧΑΡΤΟΚΙΒΩΤΙΟ |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
Η βαλβίδα ψεκασμού της WD-40 είναι ένα υψηλής ποιότητας εξάρτημα σχεδιασμένο για ομαλή, ελεγχόμενη και ακριβή διανομή για τα προϊόντα λιπαντικού πολλαπλών χρήσεων της WD-40. Κατασκευασμένη με ανθεκτικά πλαστικά και μέταλλα, αυτή η βαλβίδα αντιστέκεται στη φραγή και εξασφαλίζει μακροχρόνια απόδοση, καθιστώντας την ιδανική για επαναλαμβανόμενη χρήση σε διάφορα περιβάλλοντα.
Διαθέτοντας προηγμένη τεχνολογία ατομοποίησης, η βαλβίδα εγγυάται ακριβή δοσολογία με ελάχιστη σπατάλη, ενώ παραμένει εύκολη στον καθαρισμό και τη συντήρηση. Το ρυθμιζόμενο ακροφύσιό της επιτρέπει ευέλικτα μοτίβα ψεκασμού, από λεπτό νέφος έως συγκεντρωμένη ροή, παρέχοντας στοχευμένη εφαρμογή ακριβώς εκεί που χρειάζεται.
| Υλικό | Λαμαρίνα |
|---|---|
| Κύπελλο Στήριξης | Μία Ίντσα |
| Αριθμός Οπών | Τέσσερις ή δύο οπές |
| Μήκος Σωλήνα | Προσαρμοσμένο |
| Δείγματα | Δωρεάν |
| Χρήση | Κονσέρβες Αεροζόλ |
| Κύπελλο στήριξης | Και οι δύο πλευρές με διαφανή λακαρισμένη λαμαρίνα, με εσοχές προς τα κάτω |
|---|---|
| Εξωτερικό λάστιχο | Σε αυτό |
| Εσωτερικό λάστιχο | Βουτύλιο |
| Στέλεχος | Μονό στόμιο 1*0.51mm φυσικό |
| Ελατήριο | Ανοξείδωτος χάλυβας |
| Περίβλημα | Διάμετρος στόμιου ουράς 2*0.33mm πορτοκαλί |
| Σωλήνας αναρρόφησης | Τυπικό φυσικό χρώμα |