|
|
| Ονομασία μάρκας: | FUTURE |
| Αριθμός μοντέλου: | JC-1163 |
| Τροποποιημένο: | 100000 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
Ο ψεκαστήρας αρώματος μας, που αναφέρεται επίσης ως ατομοποιητής αρωμάτων και αντλία ψεκασμού καλλυντικών, είναι ένα premium αξεσουάρ σχεδιασμένο για προσωπικά αρώματα και συσκευασίες καλλυντικών, παρέχοντας ένα λεπτό, ομοιόμορφο νέφος που διατηρεί την ακεραιότητα του αρώματος και βελτιώνει την εμπειρία χρήστη. Κατασκευασμένος από γυαλί υψηλής ποιότητας, ανθεκτικό πλαστικό και ανθεκτικά στη διάβρωση μεταλλικά εξαρτήματα, αυτός ο ψεκαστήρας αρώματος διαθέτει σχεδιασμό που δεν στάζει, αποτρέποντας τη διαρροή αρώματος, εξασφαλίζοντας μακροχρόνια αποθήκευση και χρηστικότητα.
| Όνομα προϊόντος | Ψεκαστήρας μπουκαλιού αρώματος |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό + Αλουμίνιο |
| Τύπος ψεκασμού | Λεπτό νέφος |
| Μέγεθος λαιμού | 13mm / 15mm / 18mm / 20mm (Προσαρμόσιμο) |
| Έξοδος | 0.05-0.12 ml ανά ψεκασμό |
| Τύπος κλεισίματος | Πίεση |
| Επιλογές χρώματος | Χρυσό, Ασημί, Μαύρο, Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Άρωμα, Αρωματικό, Προϊόντα περιποίησης δέρματος, Καλλυντικά |
| Στεγανότητα | Ναι |
| Μήκος σωλήνα | Προσαρμόσιμο |
| Συσκευασία | Χύμα χαρτοκιβώτιο ή προσαρμοσμένη συσκευασία |
| Πιστοποίηση | ISO9001 |
![]()
![]()
![]()
![]()
Αυτός ο ψεκαστήρας μπουκαλιού αρώματος έχει σχεδιαστεί κυρίως για προσωπική χρήση αρωμάτων, συμπεριλαμβανομένων πολυτελών μπουκαλιών αρωμάτων, μικρών μπουκαλιών αρωμάτων ταξιδιού και μπουκαλιών αιθέριων ελαίων. Ο λεπτός ψεκασμός διασφαλίζει ότι το άρωμα μπορεί να εφαρμοστεί διακριτικά και ομοιόμορφα κατά την καθημερινή χρήση ή σε ειδικές περιστάσεις.
|
| Ονομασία μάρκας: | FUTURE |
| Αριθμός μοντέλου: | JC-1163 |
| Τροποποιημένο: | 100000 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
Ο ψεκαστήρας αρώματος μας, που αναφέρεται επίσης ως ατομοποιητής αρωμάτων και αντλία ψεκασμού καλλυντικών, είναι ένα premium αξεσουάρ σχεδιασμένο για προσωπικά αρώματα και συσκευασίες καλλυντικών, παρέχοντας ένα λεπτό, ομοιόμορφο νέφος που διατηρεί την ακεραιότητα του αρώματος και βελτιώνει την εμπειρία χρήστη. Κατασκευασμένος από γυαλί υψηλής ποιότητας, ανθεκτικό πλαστικό και ανθεκτικά στη διάβρωση μεταλλικά εξαρτήματα, αυτός ο ψεκαστήρας αρώματος διαθέτει σχεδιασμό που δεν στάζει, αποτρέποντας τη διαρροή αρώματος, εξασφαλίζοντας μακροχρόνια αποθήκευση και χρηστικότητα.
| Όνομα προϊόντος | Ψεκαστήρας μπουκαλιού αρώματος |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό + Αλουμίνιο |
| Τύπος ψεκασμού | Λεπτό νέφος |
| Μέγεθος λαιμού | 13mm / 15mm / 18mm / 20mm (Προσαρμόσιμο) |
| Έξοδος | 0.05-0.12 ml ανά ψεκασμό |
| Τύπος κλεισίματος | Πίεση |
| Επιλογές χρώματος | Χρυσό, Ασημί, Μαύρο, Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Άρωμα, Αρωματικό, Προϊόντα περιποίησης δέρματος, Καλλυντικά |
| Στεγανότητα | Ναι |
| Μήκος σωλήνα | Προσαρμόσιμο |
| Συσκευασία | Χύμα χαρτοκιβώτιο ή προσαρμοσμένη συσκευασία |
| Πιστοποίηση | ISO9001 |
![]()
![]()
![]()
![]()
Αυτός ο ψεκαστήρας μπουκαλιού αρώματος έχει σχεδιαστεί κυρίως για προσωπική χρήση αρωμάτων, συμπεριλαμβανομένων πολυτελών μπουκαλιών αρωμάτων, μικρών μπουκαλιών αρωμάτων ταξιδιού και μπουκαλιών αιθέριων ελαίων. Ο λεπτός ψεκασμός διασφαλίζει ότι το άρωμα μπορεί να εφαρμοστεί διακριτικά και ομοιόμορφα κατά την καθημερινή χρήση ή σε ειδικές περιστάσεις.