|
|
| Ονομασία μάρκας: | FUTURE |
| Αριθμός μοντέλου: | JC-6406 |
| Τροποποιημένο: | 100000 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Εξάρτημα | Περιγραφή Εξαρτήματος |
|---|---|
| Κύπελλο Σύνδεσης | Λευκοσίδηρος με διαφανές βερνίκι και στις δύο πλευρές, με εσοχές προς τα κάτω |
| Εξωτερικό Στεγανωτικό | Buna |
| Εσωτερικό Στεγανωτικό | Βουτύλιο |
| Στέλεχος | Διπλός οπίσθιος σωλήνας 1* φ 0.51mm φυσικό |
| Ελατήριο | Ανοξείδωτος χάλυβας |
| Σώμα | Διάμετρος οπίσθιου σωλήνα φ2*φ0.33mm πορτοκαλί |
| Σωλήνας αναρρόφησης | Τυπικό φυσικό χρώμα |
|
| Ονομασία μάρκας: | FUTURE |
| Αριθμός μοντέλου: | JC-6406 |
| Τροποποιημένο: | 100000 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Εξάρτημα | Περιγραφή Εξαρτήματος |
|---|---|
| Κύπελλο Σύνδεσης | Λευκοσίδηρος με διαφανές βερνίκι και στις δύο πλευρές, με εσοχές προς τα κάτω |
| Εξωτερικό Στεγανωτικό | Buna |
| Εσωτερικό Στεγανωτικό | Βουτύλιο |
| Στέλεχος | Διπλός οπίσθιος σωλήνας 1* φ 0.51mm φυσικό |
| Ελατήριο | Ανοξείδωτος χάλυβας |
| Σώμα | Διάμετρος οπίσθιου σωλήνα φ2*φ0.33mm πορτοκαλί |
| Σωλήνας αναρρόφησης | Τυπικό φυσικό χρώμα |