|
|
| Ονομασία μάρκας: | FUTURE |
| Αριθμός μοντέλου: | JC-D2303 |
| Τροποποιημένο: | 100000 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
Ο θηλυκός σύνδεσμος ψεκασμού χρώματος, γνωστός και ως αντάπτορας ψεκασμού χρώματος και εξάρτημα σύνδεσης αεροζόλ, λειτουργεί ως κρίσιμη γέφυρα μεταξύ τυποποιημένων δοχείων χρώματος αεροζόλ και εργαλείων ψεκασμού, επιτρέποντας την ομαλή, χωρίς διαρροές παροχή χρώματος σε διάφορα σενάρια βαφής. Κατασκευασμένος από κράμα αλουμινίου υψηλής αντοχής με ανθεκτική στη διάβρωση επίστρωση, αυτός ο σύνδεσμος διαθέτει εξαιρετική ανθεκτικότητα και αντίσταση στους διαλύτες χρωμάτων, εξασφαλίζοντας μακροχρόνια αξιοπιστία ακόμη και σε βιομηχανικά περιβάλλοντα συχνής χρήσης.
| Εξάρτημα | Περιγραφή Μέρους |
|---|---|
| Κύπελλο Στήριξης | Και οι δύο πλευρές με λακαρισμένο λευκοσίδηρο, με εσοχές προς τα κάτω |
| Εξωτερικό Στεγανωτικό | Buna |
| Εσωτερικό Στεγανωτικό | Βουτύλιο |
| Στέλεχος | Διπλή οπή 1* φ 0.51mm φυσικό |
| Ελατήριο | Ανοξείδωτος χάλυβας |
| Περίβλημα | Διάμετρος οπής ουράς φ2*φ0.33mm πορτοκαλί |
| Σωλήνας αναρρόφησης | Τυπικό φυσικό χρώμα |
Αυτός ο θηλυκός σύνδεσμος ψεκασμού χρώματος εφαρμόζεται ευρέως σε βιομηχανικά εργαστήρια για τη σύνδεση εργαλείων ψεκασμού με δοχεία αεροζόλ κατά την επικάλυψη μεταλλικού εξοπλισμού, μηχανημάτων και σωληνώσεων. σε εργοστάσια επίπλων για την υποστήριξη της ανανέωσης ξύλινων επίπλων και του ψεκασμού επιφανειών. σε σενάρια διακόσμησης σπιτιού, υποστηρίζοντας DIY βαφή τοίχων, επιδιορθώσεις επίπλων και ψεκασμό διακοσμητικών χειροτεχνιών. σε συνεργεία επισκευής αυτοκινήτων για επιδιορθώσεις μικρών γρατζουνιών και ψεκασμό επιφανειών οχημάτων. και σε γραμμές παραγωγής μικρής κλίμακας για σταθερή, υψηλής απόδοσης εφαρμογή χρώματος.
|
| Ονομασία μάρκας: | FUTURE |
| Αριθμός μοντέλου: | JC-D2303 |
| Τροποποιημένο: | 100000 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
Ο θηλυκός σύνδεσμος ψεκασμού χρώματος, γνωστός και ως αντάπτορας ψεκασμού χρώματος και εξάρτημα σύνδεσης αεροζόλ, λειτουργεί ως κρίσιμη γέφυρα μεταξύ τυποποιημένων δοχείων χρώματος αεροζόλ και εργαλείων ψεκασμού, επιτρέποντας την ομαλή, χωρίς διαρροές παροχή χρώματος σε διάφορα σενάρια βαφής. Κατασκευασμένος από κράμα αλουμινίου υψηλής αντοχής με ανθεκτική στη διάβρωση επίστρωση, αυτός ο σύνδεσμος διαθέτει εξαιρετική ανθεκτικότητα και αντίσταση στους διαλύτες χρωμάτων, εξασφαλίζοντας μακροχρόνια αξιοπιστία ακόμη και σε βιομηχανικά περιβάλλοντα συχνής χρήσης.
| Εξάρτημα | Περιγραφή Μέρους |
|---|---|
| Κύπελλο Στήριξης | Και οι δύο πλευρές με λακαρισμένο λευκοσίδηρο, με εσοχές προς τα κάτω |
| Εξωτερικό Στεγανωτικό | Buna |
| Εσωτερικό Στεγανωτικό | Βουτύλιο |
| Στέλεχος | Διπλή οπή 1* φ 0.51mm φυσικό |
| Ελατήριο | Ανοξείδωτος χάλυβας |
| Περίβλημα | Διάμετρος οπής ουράς φ2*φ0.33mm πορτοκαλί |
| Σωλήνας αναρρόφησης | Τυπικό φυσικό χρώμα |
Αυτός ο θηλυκός σύνδεσμος ψεκασμού χρώματος εφαρμόζεται ευρέως σε βιομηχανικά εργαστήρια για τη σύνδεση εργαλείων ψεκασμού με δοχεία αεροζόλ κατά την επικάλυψη μεταλλικού εξοπλισμού, μηχανημάτων και σωληνώσεων. σε εργοστάσια επίπλων για την υποστήριξη της ανανέωσης ξύλινων επίπλων και του ψεκασμού επιφανειών. σε σενάρια διακόσμησης σπιτιού, υποστηρίζοντας DIY βαφή τοίχων, επιδιορθώσεις επίπλων και ψεκασμό διακοσμητικών χειροτεχνιών. σε συνεργεία επισκευής αυτοκινήτων για επιδιορθώσεις μικρών γρατζουνιών και ψεκασμό επιφανειών οχημάτων. και σε γραμμές παραγωγής μικρής κλίμακας για σταθερή, υψηλής απόδοσης εφαρμογή χρώματος.