|
|
| Ονομασία μάρκας: | FUTURE |
| Αριθμός μοντέλου: | JC-6594 |
| Τροποποιημένο: | 100000 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
Η βαλβίδα σπρέι επισκευής ελαστικών μας με ακροφύσια είναι ένα επαγγελματικό αξεσουάρ έκτακτης ανάγκης σχεδιασμένο για γρήγορη και αποτελεσματική επισκευή τρυπημάτων ελαστικών σε σενάρια αυτοκινήτων και μοτοσικλετών. Κατασκευασμένο με πυρήνα βαλβίδας από υψηλής ποιότητας ορείχαλκο και ανθεκτικά ακροφύσια ABS, αυτό το ενσωματωμένο σετ βαλβίδας και ακροφυσίου εξασφαλίζει στεγανή σφράγιση και αξιόπιστη απόδοση, ακόμη και υπό υψηλή πίεση ελαστικών.
| Στοιχείο | Περιγραφή |
|---|---|
| Κύπελλο Στήριξης | Λαμαρίνα, διπλής όψης με διαφανές βερνίκι, με εσοχές προς τα κάτω |
| Εξωτερικό Σφράγισμα | Buna |
| Εσωτερικό Σφράγισμα | Βουτύλιο |
| Στέλεχος | Διπλής οπής, 1 × φ0.51 mm, φυσικό |
| Ελατήριο | Ανοξείδωτος χάλυβας |
| Περίβλημα | Διάμετρος οπής ουράς φ2 × φ0.33 mm, πορτοκαλί |
| Σωλήνας Εμβάπτισης | Τυπικό μήκος, φυσικό χρώμα |
|
| Ονομασία μάρκας: | FUTURE |
| Αριθμός μοντέλου: | JC-6594 |
| Τροποποιημένο: | 100000 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
Η βαλβίδα σπρέι επισκευής ελαστικών μας με ακροφύσια είναι ένα επαγγελματικό αξεσουάρ έκτακτης ανάγκης σχεδιασμένο για γρήγορη και αποτελεσματική επισκευή τρυπημάτων ελαστικών σε σενάρια αυτοκινήτων και μοτοσικλετών. Κατασκευασμένο με πυρήνα βαλβίδας από υψηλής ποιότητας ορείχαλκο και ανθεκτικά ακροφύσια ABS, αυτό το ενσωματωμένο σετ βαλβίδας και ακροφυσίου εξασφαλίζει στεγανή σφράγιση και αξιόπιστη απόδοση, ακόμη και υπό υψηλή πίεση ελαστικών.
| Στοιχείο | Περιγραφή |
|---|---|
| Κύπελλο Στήριξης | Λαμαρίνα, διπλής όψης με διαφανές βερνίκι, με εσοχές προς τα κάτω |
| Εξωτερικό Σφράγισμα | Buna |
| Εσωτερικό Σφράγισμα | Βουτύλιο |
| Στέλεχος | Διπλής οπής, 1 × φ0.51 mm, φυσικό |
| Ελατήριο | Ανοξείδωτος χάλυβας |
| Περίβλημα | Διάμετρος οπής ουράς φ2 × φ0.33 mm, πορτοκαλί |
| Σωλήνας Εμβάπτισης | Τυπικό μήκος, φυσικό χρώμα |