|
|
| Ονομασία μάρκας: | FUTURE |
| Αριθμός μοντέλου: | JC-6594 |
| Τροποποιημένο: | 100000 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
Ο ψηφιακός ενεργοποιητής βαλβίδας MDF, επίσης γνωστός ως ηλεκτρονικός ενεργοποιητής βαλβίδας MDF και ψηφιακός ενεργοποιητής βαλβίδας,είναι ένα επαγγελματικό εξαρτήμα ακριβείας που έχει σχεδιαστεί για απρόσκοπτη ενσωμάτωση σε εξοπλισμό επεξεργασίας MDF (Medium-Density Fiberboard)Παρέχει ακριβή, αυτοματοποιημένο έλεγχο βαλβίδων για έπιπλα και ελαφρές βιομηχανικές εφαρμογές.Αυτός ο ψηφιακός ενεργοποιητής βαλβίδας εξασφαλίζει σταθερή απόδοση, ταχεία ανταπόκριση και μακροπρόθεσμη αξιοπιστία στις ροές εργασίας επεξεργασίας MDF.
![]()
![]()
![]()
![]()
| Συστατικό | Περιγραφή μέρους |
|---|---|
| Κούπα τοποθέτησης | Από πλαστική ύλη |
| Εξωτερική συμπίεση | Μπουνά |
| Εσωτερική φέτα | Μπουτίλ / Buna / Νεοπρένιο |
| Στρίχη | Μοναδικό άνοιγμα 1 × 0,51 mm, φυσικό |
| Άνοιξη | Ατσάλι ατσάλι |
| Διαμονή | Διάνοιγμα ουράς Dia 2 × 0,33 mm, πορτοκαλί |
| Τύπος βύθισης | Κανονικό, φυσικό χρώμα |
Αυτός ο ψηφιακός ενεργοποιητής βαλβίδας MDF χρησιμοποιείται ευρέως σε εργοστάσια κατασκευής επίπλων MDF για τον έλεγχο βαλβίδων σε μηχανές κοπής MDF, εξοπλισμό ταινίας άκρων και συστήματα επιφανειακής επικάλυψης,διασφάλιση ακριβούς και αυτοματοποιημένης λειτουργίας.
Α: Έχει σχεδιαστεί για καθολική συμβατότητα με τα περισσότερα τυπικά μηχανήματα επεξεργασίας MDF, συμπεριλαμβανομένου του εξοπλισμού κοπής, κοπής και επικάλυψης, εξασφαλίζοντας την απρόσκοπτη ενσωμάτωση.
Α: Ασφαλώς, ο διαισθητικός ψηφιακός έλεγχός του επιτρέπει την ακριβή ρύθμιση του χρόνου ενεργοποίησης και της διάρκειας, προσαρμόζοντας σε διαφορετικές απαιτήσεις επεξεργασίας MDF.
Α: Διαθέτει ένα συμπαγές, φιλικό προς το χρήστη σχεδιασμό που επιτρέπει εύκολη εγκατάσταση με τυποποιημένα εργαλεία και μπορεί να τοποθετηθεί απρόσκοπτα στους περισσότερους εξοπλισμούς επεξεργασίας MDF χωρίς σημαντικές τροποποιήσεις.
Α: Ναι, διαθέτει ανθεκτικό στη σκόνη περίβλημα που προστατεύει τα εσωτερικά ηλεκτρονικά εξαρτήματα από τη σκόνη του MDF, εξασφαλίζοντας σταθερή απόδοση σε περιβάλλοντα εργαστηρίου.
Α: Ναι, συνοδεύεται από απλές οδηγίες βαθμονόμησης, που επιτρέπουν στους χρήστες να προσαρμόζουν γρήγορα τις ρυθμίσεις ώστε να ταιριάζουν με συγκεκριμένες ροές εργασίας και απαιτήσεις επεξεργασίας MDF.
|
| Ονομασία μάρκας: | FUTURE |
| Αριθμός μοντέλου: | JC-6594 |
| Τροποποιημένο: | 100000 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
Ο ψηφιακός ενεργοποιητής βαλβίδας MDF, επίσης γνωστός ως ηλεκτρονικός ενεργοποιητής βαλβίδας MDF και ψηφιακός ενεργοποιητής βαλβίδας,είναι ένα επαγγελματικό εξαρτήμα ακριβείας που έχει σχεδιαστεί για απρόσκοπτη ενσωμάτωση σε εξοπλισμό επεξεργασίας MDF (Medium-Density Fiberboard)Παρέχει ακριβή, αυτοματοποιημένο έλεγχο βαλβίδων για έπιπλα και ελαφρές βιομηχανικές εφαρμογές.Αυτός ο ψηφιακός ενεργοποιητής βαλβίδας εξασφαλίζει σταθερή απόδοση, ταχεία ανταπόκριση και μακροπρόθεσμη αξιοπιστία στις ροές εργασίας επεξεργασίας MDF.
![]()
![]()
![]()
![]()
| Συστατικό | Περιγραφή μέρους |
|---|---|
| Κούπα τοποθέτησης | Από πλαστική ύλη |
| Εξωτερική συμπίεση | Μπουνά |
| Εσωτερική φέτα | Μπουτίλ / Buna / Νεοπρένιο |
| Στρίχη | Μοναδικό άνοιγμα 1 × 0,51 mm, φυσικό |
| Άνοιξη | Ατσάλι ατσάλι |
| Διαμονή | Διάνοιγμα ουράς Dia 2 × 0,33 mm, πορτοκαλί |
| Τύπος βύθισης | Κανονικό, φυσικό χρώμα |
Αυτός ο ψηφιακός ενεργοποιητής βαλβίδας MDF χρησιμοποιείται ευρέως σε εργοστάσια κατασκευής επίπλων MDF για τον έλεγχο βαλβίδων σε μηχανές κοπής MDF, εξοπλισμό ταινίας άκρων και συστήματα επιφανειακής επικάλυψης,διασφάλιση ακριβούς και αυτοματοποιημένης λειτουργίας.
Α: Έχει σχεδιαστεί για καθολική συμβατότητα με τα περισσότερα τυπικά μηχανήματα επεξεργασίας MDF, συμπεριλαμβανομένου του εξοπλισμού κοπής, κοπής και επικάλυψης, εξασφαλίζοντας την απρόσκοπτη ενσωμάτωση.
Α: Ασφαλώς, ο διαισθητικός ψηφιακός έλεγχός του επιτρέπει την ακριβή ρύθμιση του χρόνου ενεργοποίησης και της διάρκειας, προσαρμόζοντας σε διαφορετικές απαιτήσεις επεξεργασίας MDF.
Α: Διαθέτει ένα συμπαγές, φιλικό προς το χρήστη σχεδιασμό που επιτρέπει εύκολη εγκατάσταση με τυποποιημένα εργαλεία και μπορεί να τοποθετηθεί απρόσκοπτα στους περισσότερους εξοπλισμούς επεξεργασίας MDF χωρίς σημαντικές τροποποιήσεις.
Α: Ναι, διαθέτει ανθεκτικό στη σκόνη περίβλημα που προστατεύει τα εσωτερικά ηλεκτρονικά εξαρτήματα από τη σκόνη του MDF, εξασφαλίζοντας σταθερή απόδοση σε περιβάλλοντα εργαστηρίου.
Α: Ναι, συνοδεύεται από απλές οδηγίες βαθμονόμησης, που επιτρέπουν στους χρήστες να προσαρμόζουν γρήγορα τις ρυθμίσεις ώστε να ταιριάζουν με συγκεκριμένες ροές εργασίας και απαιτήσεις επεξεργασίας MDF.