|
|
| Ονομασία μάρκας: | FUTURE |
| Αριθμός μοντέλου: | JC-6404 |
| Τροποποιημένο: | 100000 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
Η βαλβίδα διακόσμησης ταινίας μας, επίσης γνωστή ως διακοσμητική βαλβίδα ελέγχου ταινίας και βαλβίδα ρύθμισης ταινίας είναι ένα εξαρτήμα υψηλής ακρίβειας προσαρμοσμένο για συσκευασία δώρων, χειροτεχνία,και επαγγελματικά σενάρια διακόσμησηςΧρησιμοποιώντας υψηλής ποιότητας ανθεκτικά υλικά, η βαλβίδα αυτή εξασφαλίζει ομαλό και ακριβές έλεγχο της διανομής και του κοπής της κορδέλας, καθιστώντας εύκολο να επιτευχθεί καθαρή,με ομοιόμορφη κοπή και σταθερό μήκος ταινίας για διάφορες διακοσμητικές ανάγκες.
| Συστατικό | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Κύπελλο τοποθέτησης | Πλακέτα από κασσίτερο |
| Εξωτερική επιφάνεια | Μπουνά |
| Εσωτερική φέτα | Βουτυλικό οξύ (U-133) |
| Συγκρότημα βαλβίδας | Διπλός Ορίζοντας 2×ф0.020" (2×ф0.51mm) Πορτοκαλί |
| Άνοιξη | Ατσάλι ατσάλι |
| Διαμονή | Τρύπα-φ0.080" (¢2.00mm) Φυσική |
| Διάβυσμα | Τυπικό (φυσικό) |
Η βαλβίδα ρύθμισης ταινίας ακριβείας επιτρέπει στους χρήστες να ρυθμίζουν γρήγορα την ένταση της ταινίας, διανέμοντας και κοπίζοντας τη ταινία σατέν σε ομοιόμορφα μήκη με καθαρές κοψίματα, χωρίς φθορά, χωρίς άνιση άκρη.
|
| Ονομασία μάρκας: | FUTURE |
| Αριθμός μοντέλου: | JC-6404 |
| Τροποποιημένο: | 100000 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
Η βαλβίδα διακόσμησης ταινίας μας, επίσης γνωστή ως διακοσμητική βαλβίδα ελέγχου ταινίας και βαλβίδα ρύθμισης ταινίας είναι ένα εξαρτήμα υψηλής ακρίβειας προσαρμοσμένο για συσκευασία δώρων, χειροτεχνία,και επαγγελματικά σενάρια διακόσμησηςΧρησιμοποιώντας υψηλής ποιότητας ανθεκτικά υλικά, η βαλβίδα αυτή εξασφαλίζει ομαλό και ακριβές έλεγχο της διανομής και του κοπής της κορδέλας, καθιστώντας εύκολο να επιτευχθεί καθαρή,με ομοιόμορφη κοπή και σταθερό μήκος ταινίας για διάφορες διακοσμητικές ανάγκες.
| Συστατικό | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Κύπελλο τοποθέτησης | Πλακέτα από κασσίτερο |
| Εξωτερική επιφάνεια | Μπουνά |
| Εσωτερική φέτα | Βουτυλικό οξύ (U-133) |
| Συγκρότημα βαλβίδας | Διπλός Ορίζοντας 2×ф0.020" (2×ф0.51mm) Πορτοκαλί |
| Άνοιξη | Ατσάλι ατσάλι |
| Διαμονή | Τρύπα-φ0.080" (¢2.00mm) Φυσική |
| Διάβυσμα | Τυπικό (φυσικό) |
Η βαλβίδα ρύθμισης ταινίας ακριβείας επιτρέπει στους χρήστες να ρυθμίζουν γρήγορα την ένταση της ταινίας, διανέμοντας και κοπίζοντας τη ταινία σατέν σε ομοιόμορφα μήκη με καθαρές κοψίματα, χωρίς φθορά, χωρίς άνιση άκρη.