| Ονομασία μάρκας: | Future |
| Αριθμός μοντέλου: | Κεφάλαια αεριολύματος ψεκασμού WD40 |
| Τροποποιημένο: | 100 000 σύνολα |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Υλικό | Λαμαρίνα |
|---|---|
| Κύπελλο Στήριξης | Μία Ίντσα |
| Αριθμός Οπών | Τέσσερις ή δύο οπές |
| Μήκος Σωλήνα | Προσαρμοσμένο |
| Δείγματα | Δωρεάν |
| Χρήση | Δοχεία Αεροζόλ |
| Κύπελλο Στήριξης | Και οι δύο πλευρές με διαφανές βερνικωμένο λαμαρίνα, με εσοχές προς τα κάτω |
|---|---|
| Εξωτερικό Στεγανωτικό | Σε αυτό |
| Εσωτερικό Στεγανωτικό | Βουτύλιο |
| Στέλεχος | Μονό στόμιο 1*0.51mm φυσικό |
| Ελατήριο | Ανοξείδωτος χάλυβας |
| Σώμα | Διάμετρος στόμιου ουράς 2*0.33mm πορτοκαλί |
| Σωλήνας Εμβάπτισης | Τυπικό φυσικό χρώμα |
| Ονομασία μάρκας: | Future |
| Αριθμός μοντέλου: | Κεφάλαια αεριολύματος ψεκασμού WD40 |
| Τροποποιημένο: | 100 000 σύνολα |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Υλικό | Λαμαρίνα |
|---|---|
| Κύπελλο Στήριξης | Μία Ίντσα |
| Αριθμός Οπών | Τέσσερις ή δύο οπές |
| Μήκος Σωλήνα | Προσαρμοσμένο |
| Δείγματα | Δωρεάν |
| Χρήση | Δοχεία Αεροζόλ |
| Κύπελλο Στήριξης | Και οι δύο πλευρές με διαφανές βερνικωμένο λαμαρίνα, με εσοχές προς τα κάτω |
|---|---|
| Εξωτερικό Στεγανωτικό | Σε αυτό |
| Εσωτερικό Στεγανωτικό | Βουτύλιο |
| Στέλεχος | Μονό στόμιο 1*0.51mm φυσικό |
| Ελατήριο | Ανοξείδωτος χάλυβας |
| Σώμα | Διάμετρος στόμιου ουράς 2*0.33mm πορτοκαλί |
| Σωλήνας Εμβάπτισης | Τυπικό φυσικό χρώμα |