| Ονομασία μάρκας: | Future |
| Αριθμός μοντέλου: | Κεφάλαια αεριολύματος ψεκασμού WD40 |
| Τροποποιημένο: | 100 000 σύνολα |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Υλικό | Λευκοσίδηρος |
| Κύπελλο Στήριξης | Μία Ίντσα |
| Αριθμός Οπών | Τέσσερις ή δύο οπές |
| Μήκος Σωλήνα | Προσαρμοσμένο |
| Δείγματα | Δωρεάν |
| Χρήση | Κονσέρβες Αεροζόλ |
| Κύπελλο Στήριξης | Και οι δύο πλευρές με διαφανές βερνικωμένο λευκοσίδηρο, με εσοχές προς τα κάτω |
| Εξωτερικό παρέμβυσμα | Προς αυτό |
| Εσωτερικό παρέμβυσμα | Βουτύλιο |
| Στέλεχος | Μονό στόμιο 1*0.51mm φυσικό |
| Ελατήριο | Ανοξείδωτος χάλυβας |
| Περίβλημα | Διάμετρος στόμιου ουράς 2*0.33mm πορτοκαλί |
| Σωλήνας εμβάπτισης | Τυπικό φυσικό χρώμα |
| Ονομασία μάρκας: | Future |
| Αριθμός μοντέλου: | Κεφάλαια αεριολύματος ψεκασμού WD40 |
| Τροποποιημένο: | 100 000 σύνολα |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Υλικό | Λευκοσίδηρος |
| Κύπελλο Στήριξης | Μία Ίντσα |
| Αριθμός Οπών | Τέσσερις ή δύο οπές |
| Μήκος Σωλήνα | Προσαρμοσμένο |
| Δείγματα | Δωρεάν |
| Χρήση | Κονσέρβες Αεροζόλ |
| Κύπελλο Στήριξης | Και οι δύο πλευρές με διαφανές βερνικωμένο λευκοσίδηρο, με εσοχές προς τα κάτω |
| Εξωτερικό παρέμβυσμα | Προς αυτό |
| Εσωτερικό παρέμβυσμα | Βουτύλιο |
| Στέλεχος | Μονό στόμιο 1*0.51mm φυσικό |
| Ελατήριο | Ανοξείδωτος χάλυβας |
| Περίβλημα | Διάμετρος στόμιου ουράς 2*0.33mm πορτοκαλί |
| Σωλήνας εμβάπτισης | Τυπικό φυσικό χρώμα |