|
|
| Ονομασία μάρκας: | FUTURE |
| Αριθμός μοντέλου: | 0,15 CC ΑΝΤΛΙΑ ΟΜΦΛΙΑΣ |
| Τροποποιημένο: | 100.000 σετ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
Ακρίβεια 0.15cc Κεφαλή Αεροζόλ Αντλίας Ομίχλης για Ομοιόμορφη Διανομή Λεπτού Ψεκασμού
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Αντλία Ψεκασμού Ομίχλης |
| Τυπικό Μέγεθος | 1 ίντσα (25.4mm ± 0.15mm) |
| Υλικό | Λευκοσίδηρος / Αλουμίνιο |
| Μήκος Σωλήνα Εμβάπτισης | Προσαρμοσμένο στο ύψος του δοχείου |
| Επιλογές Φινιρίσματος | Απλό / Διαφανές Βερνίκι / Χρυσό Βερνίκι |
| Εσωτερική Διάμετρος Ανοίγματος | 25.4 ± 0.07mm |
| Εξωτερική Διάμετρος Ανοίγματος | 31.2 ± 0.1mm |
| Υλικό Εσωτερικού Δακτυλίου | Buna / Neoprene / Butyl |
| Υλικό Σωλήνα Εμβάπτισης | Πολυαιθυλένιο |
Η κεφαλή αεροζόλ αντλίας ομίχλης 0.15cc έχει σχεδιαστεί για να παρέχει σταθερή, εξαιρετικά λεπτή ατομοποίηση για υγρά σκευάσματα όπως αρώματα, τονωτικά προσώπου, καλλυντικές ομίχλες και προϊόντα προσωπικής φροντίδας. Ο βελτιστοποιημένος ενεργοποιητής και η γεωμετρία του ακροφυσίου εξασφαλίζουν ομοιόμορφη διανομή ψεκασμού, ενισχύοντας την κάλυψη ελαχιστοποιώντας τη σπατάλη προϊόντος.
Σχεδιασμένη για να ταιριάζει σε τυπικά συστήματα στήριξης αεροζόλ 1 ίντσας, αυτή η αντλία προσφέρει εξαιρετική συμβατότητα σε ένα ευρύ φάσμα μορφών συσκευασίας. Ο εργονομικός ενεργοποιητής επιτρέπει ομαλή λειτουργία χαμηλής δύναμης, εξασφαλίζοντας άνεση χρήστη και ελεγχόμενη διανομή.
Κατασκευασμένο από υλικά υψηλής ποιότητας, ανθεκτικά στη διάβρωση, το σύστημα παρέχει ανώτερη απόδοση στεγανοποίησης για την αποτελεσματική αποτροπή διαρροών, μόλυνσης και εξάτμισης, διασφαλίζοντας την ακεραιότητα του προϊόντος καθ' όλη τη διάρκεια του κύκλου ζωής του.
| Στοιχείο | Υλικό | Επιλογές / Προδιαγραφές |
|---|---|---|
| Κύπελλο Στήριξης | Λευκοσίδηρος | Με ή χωρίς λακκούβες |
| Αλουμίνιο | Χρυσό βερνίκι / Φινίρισμα Microflex | |
| Εξωτερικός Δακτύλιος | Buna | — |
| Εσωτερικός Δακτύλιος | Buna / Neoprene / Butyl | — |
| Στέλεχος | Νάιλον | 1×0.46mm, 1×0.51mm, 2×0.51mm, 2×0.61mm, 4×0.61mm |
| Ελατήριο | Ανοξείδωτος Χάλυβας | — |
| Περίβλημα | Νάιλον | Φ4.3mm (Περιοχή Ψεκασμού: 14.52mm²) |
| Περιοχή Ψεκασμού VPH | — | 6.7mm² |
| Ατσάλινη Μπίλια | Ανοξείδωτος Χάλυβας | Φ3.5mm |
Ε: Είναι η αντλία εύκολη στον καθαρισμό;
Α: Ναι, η απλοποιημένη εσωτερική δομή επιτρέπει τον απλό καθαρισμό και τη συντήρηση.
Ε: Ποια είναι η αναμενόμενη διάρκεια ζωής;
Α: Η αντλία έχει σχεδιαστεί για μακροχρόνια χρήση υπό κανονικές συνθήκες λειτουργίας, ανάλογα με τη συχνότητα και τη συμβατότητα του σκευάσματος.
Ε: Μπορεί να προσαρμοστεί για διαφορετικά δοχεία;
Α: Ναι, ενώ βασίζεται σε τυπικές προδιαγραφές, ορισμένα εξαρτήματα μπορούν να προσαρμοστούν για να καλύψουν συγκεκριμένες απαιτήσεις δοχείων.
Ε: Επηρεάζει την ποιότητα του αρώματος ή του σκευάσματος;
Α: Όχι, τα υλικά και ο σχεδιασμός εξασφαλίζουν ουδέτερη αλληλεπίδραση, διατηρώντας τις αρχικές ιδιότητες του σκευάσματος.
|
| Ονομασία μάρκας: | FUTURE |
| Αριθμός μοντέλου: | 0,15 CC ΑΝΤΛΙΑ ΟΜΦΛΙΑΣ |
| Τροποποιημένο: | 100.000 σετ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
Ακρίβεια 0.15cc Κεφαλή Αεροζόλ Αντλίας Ομίχλης για Ομοιόμορφη Διανομή Λεπτού Ψεκασμού
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Αντλία Ψεκασμού Ομίχλης |
| Τυπικό Μέγεθος | 1 ίντσα (25.4mm ± 0.15mm) |
| Υλικό | Λευκοσίδηρος / Αλουμίνιο |
| Μήκος Σωλήνα Εμβάπτισης | Προσαρμοσμένο στο ύψος του δοχείου |
| Επιλογές Φινιρίσματος | Απλό / Διαφανές Βερνίκι / Χρυσό Βερνίκι |
| Εσωτερική Διάμετρος Ανοίγματος | 25.4 ± 0.07mm |
| Εξωτερική Διάμετρος Ανοίγματος | 31.2 ± 0.1mm |
| Υλικό Εσωτερικού Δακτυλίου | Buna / Neoprene / Butyl |
| Υλικό Σωλήνα Εμβάπτισης | Πολυαιθυλένιο |
Η κεφαλή αεροζόλ αντλίας ομίχλης 0.15cc έχει σχεδιαστεί για να παρέχει σταθερή, εξαιρετικά λεπτή ατομοποίηση για υγρά σκευάσματα όπως αρώματα, τονωτικά προσώπου, καλλυντικές ομίχλες και προϊόντα προσωπικής φροντίδας. Ο βελτιστοποιημένος ενεργοποιητής και η γεωμετρία του ακροφυσίου εξασφαλίζουν ομοιόμορφη διανομή ψεκασμού, ενισχύοντας την κάλυψη ελαχιστοποιώντας τη σπατάλη προϊόντος.
Σχεδιασμένη για να ταιριάζει σε τυπικά συστήματα στήριξης αεροζόλ 1 ίντσας, αυτή η αντλία προσφέρει εξαιρετική συμβατότητα σε ένα ευρύ φάσμα μορφών συσκευασίας. Ο εργονομικός ενεργοποιητής επιτρέπει ομαλή λειτουργία χαμηλής δύναμης, εξασφαλίζοντας άνεση χρήστη και ελεγχόμενη διανομή.
Κατασκευασμένο από υλικά υψηλής ποιότητας, ανθεκτικά στη διάβρωση, το σύστημα παρέχει ανώτερη απόδοση στεγανοποίησης για την αποτελεσματική αποτροπή διαρροών, μόλυνσης και εξάτμισης, διασφαλίζοντας την ακεραιότητα του προϊόντος καθ' όλη τη διάρκεια του κύκλου ζωής του.
| Στοιχείο | Υλικό | Επιλογές / Προδιαγραφές |
|---|---|---|
| Κύπελλο Στήριξης | Λευκοσίδηρος | Με ή χωρίς λακκούβες |
| Αλουμίνιο | Χρυσό βερνίκι / Φινίρισμα Microflex | |
| Εξωτερικός Δακτύλιος | Buna | — |
| Εσωτερικός Δακτύλιος | Buna / Neoprene / Butyl | — |
| Στέλεχος | Νάιλον | 1×0.46mm, 1×0.51mm, 2×0.51mm, 2×0.61mm, 4×0.61mm |
| Ελατήριο | Ανοξείδωτος Χάλυβας | — |
| Περίβλημα | Νάιλον | Φ4.3mm (Περιοχή Ψεκασμού: 14.52mm²) |
| Περιοχή Ψεκασμού VPH | — | 6.7mm² |
| Ατσάλινη Μπίλια | Ανοξείδωτος Χάλυβας | Φ3.5mm |
Ε: Είναι η αντλία εύκολη στον καθαρισμό;
Α: Ναι, η απλοποιημένη εσωτερική δομή επιτρέπει τον απλό καθαρισμό και τη συντήρηση.
Ε: Ποια είναι η αναμενόμενη διάρκεια ζωής;
Α: Η αντλία έχει σχεδιαστεί για μακροχρόνια χρήση υπό κανονικές συνθήκες λειτουργίας, ανάλογα με τη συχνότητα και τη συμβατότητα του σκευάσματος.
Ε: Μπορεί να προσαρμοστεί για διαφορετικά δοχεία;
Α: Ναι, ενώ βασίζεται σε τυπικές προδιαγραφές, ορισμένα εξαρτήματα μπορούν να προσαρμοστούν για να καλύψουν συγκεκριμένες απαιτήσεις δοχείων.
Ε: Επηρεάζει την ποιότητα του αρώματος ή του σκευάσματος;
Α: Όχι, τα υλικά και ο σχεδιασμός εξασφαλίζουν ουδέτερη αλληλεπίδραση, διατηρώντας τις αρχικές ιδιότητες του σκευάσματος.