| Ονομασία μάρκας: | FUTURE |
| Αριθμός μοντέλου: | 0,15 CC ΑΝΤΛΙΑ ΟΜΦΛΙΑΣ |
| Τροποποιημένο: | 100.000 σετ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Αντλία ψεκασμού ομίχλης |
| Τυπικό μέγεθος | 1 ίντσα (25,4mm ± 0,15mm) |
| Υλικό | Λαμαρίνα / Αλουμίνιο |
| Μήκος σωλήνα αναρρόφησης | Προσαρμοσμένο στο ύψος του δοχείου |
| Επιλογές φινιρίσματος | Απλό / Διαφανής βερνίκι / Χρυσό βερνίκι |
| Εσωτερική διάμετρος ανοίγματος | 25,4 ± 0,07mm |
| Εξωτερική διάμετρος ανοίγματος | 31,2 ± 0,1mm |
| Υλικό εσωτερικού φλάντζας | Buna / Neoprene / Butyl |
| Υλικό σωλήνα αναρρόφησης | Πολυαιθυλένιο |
| Εξάρτημα | Υλικό | Επιλογές / Προδιαγραφές |
|---|---|---|
| Κύπελλο στερέωσης | Λαμαρίνα | Με ή χωρίς λακκούβες |
| Κύπελλο στερέωσης | Αλουμίνιο | Χρυσό βερνίκι / Φινίρισμα Microflex |
| Εξωτερική φλάντζα | Buna | -- |
| Εσωτερική φλάντζα | Buna / Neoprene / Butyl | -- |
| Στέλεχος | Νάιλον | 1×0,46mm, 1×0,51mm, 2×0,51mm, 2×0,61mm, 4×0,61mm |
| Ελατήριο | Ανοξείδωτος χάλυβας | -- |
| Περίβλημα | Νάιλον | Φ4,3mm (Περιοχή ψεκασμού: 14,52mm²) |
| Περιοχή ψεκασμού VPH | -- | 6,7mm² |
| Ατσάλινη μπίλια | Ανοξείδωτος χάλυβας | Φ3,5mm |
| Ονομασία μάρκας: | FUTURE |
| Αριθμός μοντέλου: | 0,15 CC ΑΝΤΛΙΑ ΟΜΦΛΙΑΣ |
| Τροποποιημένο: | 100.000 σετ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Αντλία ψεκασμού ομίχλης |
| Τυπικό μέγεθος | 1 ίντσα (25,4mm ± 0,15mm) |
| Υλικό | Λαμαρίνα / Αλουμίνιο |
| Μήκος σωλήνα αναρρόφησης | Προσαρμοσμένο στο ύψος του δοχείου |
| Επιλογές φινιρίσματος | Απλό / Διαφανής βερνίκι / Χρυσό βερνίκι |
| Εσωτερική διάμετρος ανοίγματος | 25,4 ± 0,07mm |
| Εξωτερική διάμετρος ανοίγματος | 31,2 ± 0,1mm |
| Υλικό εσωτερικού φλάντζας | Buna / Neoprene / Butyl |
| Υλικό σωλήνα αναρρόφησης | Πολυαιθυλένιο |
| Εξάρτημα | Υλικό | Επιλογές / Προδιαγραφές |
|---|---|---|
| Κύπελλο στερέωσης | Λαμαρίνα | Με ή χωρίς λακκούβες |
| Κύπελλο στερέωσης | Αλουμίνιο | Χρυσό βερνίκι / Φινίρισμα Microflex |
| Εξωτερική φλάντζα | Buna | -- |
| Εσωτερική φλάντζα | Buna / Neoprene / Butyl | -- |
| Στέλεχος | Νάιλον | 1×0,46mm, 1×0,51mm, 2×0,51mm, 2×0,61mm, 4×0,61mm |
| Ελατήριο | Ανοξείδωτος χάλυβας | -- |
| Περίβλημα | Νάιλον | Φ4,3mm (Περιοχή ψεκασμού: 14,52mm²) |
| Περιοχή ψεκασμού VPH | -- | 6,7mm² |
| Ατσάλινη μπίλια | Ανοξείδωτος χάλυβας | Φ3,5mm |