|
|
| Ονομασία μάρκας: | FUTURE |
| Αριθμός μοντέλου: | JC-6394 |
| Τροποποιημένο: | 100000 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
Ο Ενεργοποιητής Ψηφιακής Βαλβίδας MDF, γνωστός και ως ψηφιακός ελεγκτής βαλβίδας MDF, ηλεκτρονικός ενεργοποιητής βαλβίδας MDF, ακριβείας χειριστής βαλβίδας MDF και ψηφιακός ρυθμιστής βαλβίδας MDF, είναι μια επαγγελματική λύση σχεδιασμένη για βιομηχανικό αυτοματισμό, συντήρηση επί τόπου και έλεγχο βαλβίδων έκτακτης ανάγκης. Αυτός ο υψηλής απόδοσης ψηφιακός ενεργοποιητής βαλβίδας MDF ενσωματώνει προηγμένη ψηφιακή τεχνολογία για να παρέχει ακριβή, αξιόπιστη λειτουργία βαλβίδας, εξαλείφοντας τα χειροκίνητα λάθη και επιτρέποντας την απομακρυσμένη παρακολούθηση για απρόσκοπτη επίβλεψη εντός και εκτός χώρου.
| Εξάρτημα | Περιγραφή Εξαρτήματος |
|---|---|
| Κύπελλο Στήριξης | Και οι δύο πλευρές με διαφανές βερνικωμένο λαμαρίνα, με εσοχές προς τα κάτω |
| Εξωτερικό Στεγανωτικό | Buna |
| Εσωτερικό Στεγανωτικό | Βουτύλιο / Buna / Νεοπρένιο |
| Στέλεχος | Μονό στόμιο 1×0.51mm, φυσικό |
| Ελατήριο | Ανοξείδωτος χάλυβας |
| Περίβλημα | Διάμετρος στόμιου ουράς 2×0.33mm, πορτοκαλί |
| Σωλήνας εμβάπτισης | Τυπικό, φυσικό χρώμα |
Αυτός ο ψηφιακός ενεργοποιητής βαλβίδας MDF εφαρμόζεται ευρέως σε βιομηχανικό αυτοματισμό και σενάρια έκτακτης ανάγκης, συμπεριλαμβανομένων συστημάτων διαχείρισης καπνού σε πολυώροφα κτίρια, γραμμών αυτοματισμού εργοστασίων, εργοταξίων εξωτερικού χώρου και έργων συντήρησης HVAC.
|
| Ονομασία μάρκας: | FUTURE |
| Αριθμός μοντέλου: | JC-6394 |
| Τροποποιημένο: | 100000 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
Ο Ενεργοποιητής Ψηφιακής Βαλβίδας MDF, γνωστός και ως ψηφιακός ελεγκτής βαλβίδας MDF, ηλεκτρονικός ενεργοποιητής βαλβίδας MDF, ακριβείας χειριστής βαλβίδας MDF και ψηφιακός ρυθμιστής βαλβίδας MDF, είναι μια επαγγελματική λύση σχεδιασμένη για βιομηχανικό αυτοματισμό, συντήρηση επί τόπου και έλεγχο βαλβίδων έκτακτης ανάγκης. Αυτός ο υψηλής απόδοσης ψηφιακός ενεργοποιητής βαλβίδας MDF ενσωματώνει προηγμένη ψηφιακή τεχνολογία για να παρέχει ακριβή, αξιόπιστη λειτουργία βαλβίδας, εξαλείφοντας τα χειροκίνητα λάθη και επιτρέποντας την απομακρυσμένη παρακολούθηση για απρόσκοπτη επίβλεψη εντός και εκτός χώρου.
| Εξάρτημα | Περιγραφή Εξαρτήματος |
|---|---|
| Κύπελλο Στήριξης | Και οι δύο πλευρές με διαφανές βερνικωμένο λαμαρίνα, με εσοχές προς τα κάτω |
| Εξωτερικό Στεγανωτικό | Buna |
| Εσωτερικό Στεγανωτικό | Βουτύλιο / Buna / Νεοπρένιο |
| Στέλεχος | Μονό στόμιο 1×0.51mm, φυσικό |
| Ελατήριο | Ανοξείδωτος χάλυβας |
| Περίβλημα | Διάμετρος στόμιου ουράς 2×0.33mm, πορτοκαλί |
| Σωλήνας εμβάπτισης | Τυπικό, φυσικό χρώμα |
Αυτός ο ψηφιακός ενεργοποιητής βαλβίδας MDF εφαρμόζεται ευρέως σε βιομηχανικό αυτοματισμό και σενάρια έκτακτης ανάγκης, συμπεριλαμβανομένων συστημάτων διαχείρισης καπνού σε πολυώροφα κτίρια, γραμμών αυτοματισμού εργοστασίων, εργοταξίων εξωτερικού χώρου και έργων συντήρησης HVAC.