|
|
| Ονομασία μάρκας: | FUTURE |
| Αριθμός μοντέλου: | JC-6594 |
| Τροποποιημένο: | 100.000 σετ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
Σφουγγαρίστρα ψεκασμού καθαριστή καρβουρατήρα για συντήρηση συστήματος καυσίμου αυτοκινήτου
Η βενζίνη καθαρισμού καυσίμου, επίσης γνωστή ως βενζίνη καθαρισμού συστήματος καυσίμου, έχει σχεδιαστεί για ακριβή και αποτελεσματικό καθαρισμό των καρμπυρατορίων και των συσχετιζόμενων συστατικών του συστήματος καυσίμου.Μηχανοκίνητα οχήματα, παρέχει ένα σταθερό μοτίβο ψεκασμού υψηλής πίεσης που απομακρύνει αποτελεσματικά τις εναποθέσεις άνθρακα, λίπος και ρύπους, βοηθώντας στην αποκατάσταση της βέλτιστης απόδοσης του κινητήρα.
Κατασκευασμένο από υλικά υψηλής ποιότητας, ανθεκτικά στη διάβρωση, ο πύργος αυτός εξασφαλίζει μακρά διάρκεια ζωής και πλήρη συμβατότητα με ένα ευρύ φάσμα καθαριστικών καρμπυρατορίων και απορρυπαντικών συστήματος καυσίμου.
Αυτός ο στόλος ψεκασμού καθαριστή καρβουρατήρα είναι ιδανικός για μια ποικιλία περιβαλλοντικών συντηρήσεων, συμπεριλαμβανομένων:
![]()
![]()
![]()
![]()
Τεχνικές προδιαγραφές
| Συστατικό | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Κύπελλο τοποθέτησης | Τσιμέντο, διαφανώς λακαρισμένο και από τις δύο πλευρές, με λακκούβους |
| Εξωτερική επιφάνεια | Προσαρμοσμένη διαμόρφωση |
| Εσωτερική φέτα | Βουτυλ |
| Στρίχη | Μοναδικό άνοιγμα, 1 × 0,51 mm (φυσικό) |
| Άνοιξη | Ατσάλι ατσάλι |
| Διαμονή | Διάμετρος ανοίγματος ουράς 2 × 0,33 mm (πορτοκαλί) |
| Διάβυσμα | Κανονικό, φυσικό χρώμα |
Ποια είναι η κύρια λειτουργία αυτού του αγωγού ψεκασμού;
Έχει σχεδιαστεί για να παρέχει ένα στοχευμένο και υψηλής απόδοσης ψεκασμό καθαριστικού διαλύματος για την αφαίρεση της συσσώρευσης άνθρακα, του λίπους και των υπολειμμάτων από τους καρμπυρατορείς και τα εξαρτήματα του συστήματος καυσίμου.
Είναι συμβατό με όλα τα καθαριστικά καρμπουρατέρ;
Ναι, ο πύργος είναι συμβατός με όλα τα τυποποιημένα καθαριστικά του καρμπυρατήρα και τα απορρυπαντικά του συστήματος καυσίμου που διατίθενται στην αγορά.
Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για μικρές μηχανές;
Ναι, είναι κατάλληλο για μικρές μηχανές, όπως αυτές που χρησιμοποιούνται σε κουρευτήρια γκαζόν, γεννήτριες και μοτοσυκλέτες, εκτός από τις μηχανές αυτοκινήτων.
Πώς θα πρέπει να συντηρείται ο ακροφύλακας;
Αφού το χρησιμοποιήσετε, ξεπλύνετε με καθαρό νερό, στεγνώστε το καλά και αποθηκεύστε σε δροσερό, ξηρό περιβάλλον.
Είναι φιλικό προς το χρήστη για αρχάριους;
Ναι, ο εργονομικός σχεδιασμός και η απλή λειτουργία του το καθιστούν εύκολο στη χρήση, ακόμη και για άτομα με περιορισμένη τεχνική εμπειρία.
|
| Ονομασία μάρκας: | FUTURE |
| Αριθμός μοντέλου: | JC-6594 |
| Τροποποιημένο: | 100.000 σετ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
Σφουγγαρίστρα ψεκασμού καθαριστή καρβουρατήρα για συντήρηση συστήματος καυσίμου αυτοκινήτου
Η βενζίνη καθαρισμού καυσίμου, επίσης γνωστή ως βενζίνη καθαρισμού συστήματος καυσίμου, έχει σχεδιαστεί για ακριβή και αποτελεσματικό καθαρισμό των καρμπυρατορίων και των συσχετιζόμενων συστατικών του συστήματος καυσίμου.Μηχανοκίνητα οχήματα, παρέχει ένα σταθερό μοτίβο ψεκασμού υψηλής πίεσης που απομακρύνει αποτελεσματικά τις εναποθέσεις άνθρακα, λίπος και ρύπους, βοηθώντας στην αποκατάσταση της βέλτιστης απόδοσης του κινητήρα.
Κατασκευασμένο από υλικά υψηλής ποιότητας, ανθεκτικά στη διάβρωση, ο πύργος αυτός εξασφαλίζει μακρά διάρκεια ζωής και πλήρη συμβατότητα με ένα ευρύ φάσμα καθαριστικών καρμπυρατορίων και απορρυπαντικών συστήματος καυσίμου.
Αυτός ο στόλος ψεκασμού καθαριστή καρβουρατήρα είναι ιδανικός για μια ποικιλία περιβαλλοντικών συντηρήσεων, συμπεριλαμβανομένων:
![]()
![]()
![]()
![]()
Τεχνικές προδιαγραφές
| Συστατικό | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Κύπελλο τοποθέτησης | Τσιμέντο, διαφανώς λακαρισμένο και από τις δύο πλευρές, με λακκούβους |
| Εξωτερική επιφάνεια | Προσαρμοσμένη διαμόρφωση |
| Εσωτερική φέτα | Βουτυλ |
| Στρίχη | Μοναδικό άνοιγμα, 1 × 0,51 mm (φυσικό) |
| Άνοιξη | Ατσάλι ατσάλι |
| Διαμονή | Διάμετρος ανοίγματος ουράς 2 × 0,33 mm (πορτοκαλί) |
| Διάβυσμα | Κανονικό, φυσικό χρώμα |
Ποια είναι η κύρια λειτουργία αυτού του αγωγού ψεκασμού;
Έχει σχεδιαστεί για να παρέχει ένα στοχευμένο και υψηλής απόδοσης ψεκασμό καθαριστικού διαλύματος για την αφαίρεση της συσσώρευσης άνθρακα, του λίπους και των υπολειμμάτων από τους καρμπυρατορείς και τα εξαρτήματα του συστήματος καυσίμου.
Είναι συμβατό με όλα τα καθαριστικά καρμπουρατέρ;
Ναι, ο πύργος είναι συμβατός με όλα τα τυποποιημένα καθαριστικά του καρμπυρατήρα και τα απορρυπαντικά του συστήματος καυσίμου που διατίθενται στην αγορά.
Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για μικρές μηχανές;
Ναι, είναι κατάλληλο για μικρές μηχανές, όπως αυτές που χρησιμοποιούνται σε κουρευτήρια γκαζόν, γεννήτριες και μοτοσυκλέτες, εκτός από τις μηχανές αυτοκινήτων.
Πώς θα πρέπει να συντηρείται ο ακροφύλακας;
Αφού το χρησιμοποιήσετε, ξεπλύνετε με καθαρό νερό, στεγνώστε το καλά και αποθηκεύστε σε δροσερό, ξηρό περιβάλλον.
Είναι φιλικό προς το χρήστη για αρχάριους;
Ναι, ο εργονομικός σχεδιασμός και η απλή λειτουργία του το καθιστούν εύκολο στη χρήση, ακόμη και για άτομα με περιορισμένη τεχνική εμπειρία.