|
|
| Ονομασία μάρκας: | FUTURE |
| Αριθμός μοντέλου: | JC-6594 |
| Τροποποιημένο: | 100.000 σετ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
Επισκευή ελαστικών Συσσωρευτική βαλβίδα ψεκασμού με ακροφύσιο Λύση σφραγίδας έκτακτης ανάγκης για χρήση αυτοκινήτων
Επισκευή ελαστικών Βαλβίδα ψεκασμού κόλλας με ακροφύσια Στριβή Βαλβίδα ψεκασμού επισκευής για την αυτοκινητική συντήρηση ελαστικών έκτακτης ανάγκης
Η βαλβίδα ψεκασμού κόλλας μας είναι ένα επαγγελματικό σύστημα διανομής σχεδιασμένο για γρήγορη και αποτελεσματική επισκευή τρύπησης ελαστικών.Αυτή η βαλβίδα εξασφαλίζει ένα ελεγχόμενο, ομοιόμορφο ψεκασμό που επιτρέπει στο σφραγιστικό να διεισδύσει αποτελεσματικά στην περιοχή διάτρησης, σχηματίζοντας μια ισχυρή και αξιόπιστη αεροστεγή σφραγίδα.
Κατασκευασμένο για απαιτητικές εφαρμογές αυτοκινήτων, αυτό το ολοκληρωμένο σύστημα βαλβίδας ψεκασμού και ακροβομβίδας παρέχει σταθερή απόδοση τόσο σε επαγγελματικά εργαστήρια όσο και σε καταστάσεις έκτακτης ανάγκης στο δρόμο.Βοηθά στην ταχεία αποκατάσταση της πίεσης των ελαστικών χωρίς την ανάγκη αποσυναρμολόγησης των ελαστικών.
Αυτή η βαλβίδα ψεκασμού επισκευής ελαστικών χρησιμοποιείται ευρέως σε διάφορες εφαρμογές συντήρησης αυτοκινήτων και κινητικότητας, συμπεριλαμβανομένων:
Τεχνικές προδιαγραφές
| Συστατικό | Περιγραφή |
|---|---|
| Κύπελλο τοποθέτησης | Τσιμέντο, διαφανώς λακαρισμένο και από τις δύο πλευρές, με λακκούβους |
| Εξωτερική επιφάνεια | Μπουνά |
| Εσωτερική φέτα | Βουτυλ |
| Στρίχη | Διπλή οπή, 1 × φ0,51 mm, φυσική |
| Άνοιξη | Ατσάλι ατσάλι |
| Διαμονή | Διάνοιγμα της ουράς Διάφεια φ2 × φ0,33 mm, πορτοκαλί |
| Διάβυσμα | Τυπικό μήκος, φυσικό χρώμα |
![]()
![]()
![]()
![]()
1Ποια είναι η κύρια λειτουργία αυτής της βαλβίδας ψεκασμού;
Παρέχει ελεγχόμενη κόλλα επισκευής ελαστικών σε τρύπες, σφραγίζει τις διαρροές αέρα γρήγορα και αποκαθιστά την πίεση των ελαστικών για χρήση έκτακτης ανάγκης χωρίς να αφαιρείται το ελαστικό.
2Είναι συμβατό με όλα τα σφραγίσματα επισκευής ελαστικών;
Ναι, είναι συμβατό με τα περισσότερα τυποποιημένα σκευάσματα κόλλας αερολύματος και υγρού για επισκευή ελαστικών.
3Μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε μοτοσυκλέτες και άλλα οχήματα;
Ναι, είναι κατάλληλο για αυτοκίνητα, μοτοσικλέτες, φορτηγά και άλλες εφαρμογές pneumatic ελαστικών.
4Πώς πρέπει να διατηρείται μετά τη χρήση;
Ξεπλύνετε προσεκτικά το στόμιο, αφαιρέστε κάθε υπολειπόμενη κόλλα, στεγνώστε πλήρως και αποθηκεύστε σε δροσερό, ξηρό περιβάλλον μακριά από θερμότητα και διαβρωτικές ουσίες.
5Είναι κατάλληλο για μη επαγγελματίες χρήστες;
Ναι, η σχεδίαση είναι φιλική προς τον χρήστη και επιτρέπει ακόμη και σε μη επαγγελματίες να εκτελούν εύκολα και γρήγορα επισκευές ελαστικών έκτακτης ανάγκης.
|
| Ονομασία μάρκας: | FUTURE |
| Αριθμός μοντέλου: | JC-6594 |
| Τροποποιημένο: | 100.000 σετ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
Επισκευή ελαστικών Συσσωρευτική βαλβίδα ψεκασμού με ακροφύσιο Λύση σφραγίδας έκτακτης ανάγκης για χρήση αυτοκινήτων
Επισκευή ελαστικών Βαλβίδα ψεκασμού κόλλας με ακροφύσια Στριβή Βαλβίδα ψεκασμού επισκευής για την αυτοκινητική συντήρηση ελαστικών έκτακτης ανάγκης
Η βαλβίδα ψεκασμού κόλλας μας είναι ένα επαγγελματικό σύστημα διανομής σχεδιασμένο για γρήγορη και αποτελεσματική επισκευή τρύπησης ελαστικών.Αυτή η βαλβίδα εξασφαλίζει ένα ελεγχόμενο, ομοιόμορφο ψεκασμό που επιτρέπει στο σφραγιστικό να διεισδύσει αποτελεσματικά στην περιοχή διάτρησης, σχηματίζοντας μια ισχυρή και αξιόπιστη αεροστεγή σφραγίδα.
Κατασκευασμένο για απαιτητικές εφαρμογές αυτοκινήτων, αυτό το ολοκληρωμένο σύστημα βαλβίδας ψεκασμού και ακροβομβίδας παρέχει σταθερή απόδοση τόσο σε επαγγελματικά εργαστήρια όσο και σε καταστάσεις έκτακτης ανάγκης στο δρόμο.Βοηθά στην ταχεία αποκατάσταση της πίεσης των ελαστικών χωρίς την ανάγκη αποσυναρμολόγησης των ελαστικών.
Αυτή η βαλβίδα ψεκασμού επισκευής ελαστικών χρησιμοποιείται ευρέως σε διάφορες εφαρμογές συντήρησης αυτοκινήτων και κινητικότητας, συμπεριλαμβανομένων:
Τεχνικές προδιαγραφές
| Συστατικό | Περιγραφή |
|---|---|
| Κύπελλο τοποθέτησης | Τσιμέντο, διαφανώς λακαρισμένο και από τις δύο πλευρές, με λακκούβους |
| Εξωτερική επιφάνεια | Μπουνά |
| Εσωτερική φέτα | Βουτυλ |
| Στρίχη | Διπλή οπή, 1 × φ0,51 mm, φυσική |
| Άνοιξη | Ατσάλι ατσάλι |
| Διαμονή | Διάνοιγμα της ουράς Διάφεια φ2 × φ0,33 mm, πορτοκαλί |
| Διάβυσμα | Τυπικό μήκος, φυσικό χρώμα |
![]()
![]()
![]()
![]()
1Ποια είναι η κύρια λειτουργία αυτής της βαλβίδας ψεκασμού;
Παρέχει ελεγχόμενη κόλλα επισκευής ελαστικών σε τρύπες, σφραγίζει τις διαρροές αέρα γρήγορα και αποκαθιστά την πίεση των ελαστικών για χρήση έκτακτης ανάγκης χωρίς να αφαιρείται το ελαστικό.
2Είναι συμβατό με όλα τα σφραγίσματα επισκευής ελαστικών;
Ναι, είναι συμβατό με τα περισσότερα τυποποιημένα σκευάσματα κόλλας αερολύματος και υγρού για επισκευή ελαστικών.
3Μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε μοτοσυκλέτες και άλλα οχήματα;
Ναι, είναι κατάλληλο για αυτοκίνητα, μοτοσικλέτες, φορτηγά και άλλες εφαρμογές pneumatic ελαστικών.
4Πώς πρέπει να διατηρείται μετά τη χρήση;
Ξεπλύνετε προσεκτικά το στόμιο, αφαιρέστε κάθε υπολειπόμενη κόλλα, στεγνώστε πλήρως και αποθηκεύστε σε δροσερό, ξηρό περιβάλλον μακριά από θερμότητα και διαβρωτικές ουσίες.
5Είναι κατάλληλο για μη επαγγελματίες χρήστες;
Ναι, η σχεδίαση είναι φιλική προς τον χρήστη και επιτρέπει ακόμη και σε μη επαγγελματίες να εκτελούν εύκολα και γρήγορα επισκευές ελαστικών έκτακτης ανάγκης.