| Ονομασία μάρκας: | FUTURE |
| Αριθμός μοντέλου: | JC-6594 |
| Τροποποιημένο: | 100.000 σετ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Στοιχείο | Περιγραφή |
|---|---|
| Κύπελλο Στήριξης | Λαμαρίνα, διπλής όψης με διαφανές βερνίκι, με εσοχές προς τα κάτω |
| Εξωτερικό Στεγανωτικό | Buna |
| Εσωτερικό Στεγανωτικό | Βουτύλιο |
| Στέλεχος | Διπλό στόμιο, 1 × φ0.51 mm, φυσικό |
| Ελατήριο | Ανοξείδωτος χάλυβας |
| Περίβλημα | Διάμετρος στόμιου ουράς φ2 × φ0.33 mm, πορτοκαλί |
| Σωλήνας Εμβάπτισης | Τυπικό μήκος, φυσικό χρώμα |
| Ονομασία μάρκας: | FUTURE |
| Αριθμός μοντέλου: | JC-6594 |
| Τροποποιημένο: | 100.000 σετ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Στοιχείο | Περιγραφή |
|---|---|
| Κύπελλο Στήριξης | Λαμαρίνα, διπλής όψης με διαφανές βερνίκι, με εσοχές προς τα κάτω |
| Εξωτερικό Στεγανωτικό | Buna |
| Εσωτερικό Στεγανωτικό | Βουτύλιο |
| Στέλεχος | Διπλό στόμιο, 1 × φ0.51 mm, φυσικό |
| Ελατήριο | Ανοξείδωτος χάλυβας |
| Περίβλημα | Διάμετρος στόμιου ουράς φ2 × φ0.33 mm, πορτοκαλί |
| Σωλήνας Εμβάπτισης | Τυπικό μήκος, φυσικό χρώμα |