|
|
| Ονομασία μάρκας: | FUTURE |
| Αριθμός μοντέλου: | 2-DC |
| Τροποποιημένο: | 100000 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Εξάρτημα | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Κύπελλο Στήριξης | Και οι δύο πλευρές με βερνικωμένο λευκοσιδηρόδρομο, με εσοχές προς τα κάτω |
| Εξωτερικό λάστιχο | Προς αυτό |
| Εσωτερικό λάστιχο | Βουτύλιο |
| Στέλεχος | Μονό στόμιο 1*0.51mm φυσικό |
| Ελατήριο | Ανοξείδωτος χάλυβας |
| Περίβλημα | Διάμετρος στόμιου ουράς 2*0.33mm πορτοκαλί |
| Σωλήνας εμβάπτισης | Τυπικό φυσικό χρώμα |
|
| Ονομασία μάρκας: | FUTURE |
| Αριθμός μοντέλου: | 2-DC |
| Τροποποιημένο: | 100000 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Εξάρτημα | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Κύπελλο Στήριξης | Και οι δύο πλευρές με βερνικωμένο λευκοσιδηρόδρομο, με εσοχές προς τα κάτω |
| Εξωτερικό λάστιχο | Προς αυτό |
| Εσωτερικό λάστιχο | Βουτύλιο |
| Στέλεχος | Μονό στόμιο 1*0.51mm φυσικό |
| Ελατήριο | Ανοξείδωτος χάλυβας |
| Περίβλημα | Διάμετρος στόμιου ουράς 2*0.33mm πορτοκαλί |
| Σωλήνας εμβάπτισης | Τυπικό φυσικό χρώμα |