| Ονομασία μάρκας: | Future |
| Τροποποιημένο: | 100 000 σύνολα |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Ονομασία του προϊόντος | Βαλβίδα ψεκασμού αερολύματος αποσμητικού |
| Τύπος βαλβίδας | Συνεχή βαλβίδα αερολύματος ψεκασμού |
| Εφαρμογή | Αποσμητικό / Σπρέι σώματος / Αντιδιασπρωτικό |
| Κύπελλο τοποθέτησης | Τσιμέντο, από δύο πλευρές λακαρισμένο |
| Διάμετρος φλιτζάνου | 25.4 mm (1 ίντσες πρότυπο) |
| Μοντέλο | 0.30 mm / Προσαρμόσιμο |
| Τρύπα του βλαστού | 00,33 mm / 0,41 mm / Προσαρμόσιμα |
| Σώμα Τρύπα | 00,40 mm / 0,51 mm / Προσαρμόσιμο |
| Υλικό συμπίεσης | Buna N / Butyl (καλλυντική ποιότητα) |
| Άνοιξη | Ατσάλι ατσάλι |
| Διαμονή | ΠΟΜ / Νάιλον |
| Διάβυσμα | PE, προσαρμόσιμο μήκος |
| Σχήμα ψεκασμού | Καλή ομίχλη |
| Συμβατότητα προωθητικού | ΥΦΑ / μείγματα υδρογονανθράκων / DME |
| Τύπος ενεργοποιητή | Συνεργαζόμενος με αποσμητικό |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Υπηρεσία OEM | Διαθέσιμο |
| Τροποποιημένο | Διαπραγματεύσιμα |
| Ονομασία μάρκας: | Future |
| Τροποποιημένο: | 100 000 σύνολα |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Ονομασία του προϊόντος | Βαλβίδα ψεκασμού αερολύματος αποσμητικού |
| Τύπος βαλβίδας | Συνεχή βαλβίδα αερολύματος ψεκασμού |
| Εφαρμογή | Αποσμητικό / Σπρέι σώματος / Αντιδιασπρωτικό |
| Κύπελλο τοποθέτησης | Τσιμέντο, από δύο πλευρές λακαρισμένο |
| Διάμετρος φλιτζάνου | 25.4 mm (1 ίντσες πρότυπο) |
| Μοντέλο | 0.30 mm / Προσαρμόσιμο |
| Τρύπα του βλαστού | 00,33 mm / 0,41 mm / Προσαρμόσιμα |
| Σώμα Τρύπα | 00,40 mm / 0,51 mm / Προσαρμόσιμο |
| Υλικό συμπίεσης | Buna N / Butyl (καλλυντική ποιότητα) |
| Άνοιξη | Ατσάλι ατσάλι |
| Διαμονή | ΠΟΜ / Νάιλον |
| Διάβυσμα | PE, προσαρμόσιμο μήκος |
| Σχήμα ψεκασμού | Καλή ομίχλη |
| Συμβατότητα προωθητικού | ΥΦΑ / μείγματα υδρογονανθράκων / DME |
| Τύπος ενεργοποιητή | Συνεργαζόμενος με αποσμητικό |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Υπηρεσία OEM | Διαθέσιμο |
| Τροποποιημένο | Διαπραγματεύσιμα |