|
|
| Ονομασία μάρκας: | FUTURE |
| Αριθμός μοντέλου: | JC-6606 |
| Τροποποιημένο: | 100000 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | D/A,L/C,D/P,T/T,Western Union |
Η βαλβίδα δοχείου βαφής, γνωστή και ως βαλβίδα εξαερισμού δοχείου, είναι ένα κρίσιμο εξάρτημα σχεδιασμένο για δοχεία αποθήκευσης βαφής, διασφαλίζοντας τη βέλτιστη διατήρηση και την ασφαλή χρήση διαφόρων τύπων βαφών. Αυτή η βαλβίδα υψηλής απόδοσης είναι κατασκευασμένη για να διατηρεί την ακεραιότητα της βαφής αποτρέποντας την είσοδο αέρα και διευκολύνοντας την ανακούφιση της πίεσης, η οποία αποτρέπει αποτελεσματικά την οξείδωση, την πήξη και τη μόλυνση της βαφής.
Κατασκευασμένη από ανθεκτικά, ανθεκτικά στη διάβρωση υλικά, η βαλβίδα εξαερισμού δοχείου βαφής διαθέτει εξαιρετική συμβατότητα με υδατοδιαλυτές βαφές, ελαιοδιαλυτές βαφές, βιομηχανικές επικαλύψεις και διακοσμητικές βαφές, καθιστώντας την κατάλληλη για εμπορικές και βιομηχανικές συσκευασίες βαφής.
| Εξάρτημα | Περιγραφή Μέρους |
|---|---|
| Κύπελλο στήριξης | Και οι δύο πλευρές με λευκοσιδηροπλάκα με διαφανή λάκα, με εσοχές προς τα κάτω |
| Εξωτερικό παρέμβυσμα | Buna |
| Εσωτερικό παρέμβυσμα | Βουτύλιο |
| Στέλεχος | Διπλή οπή 1* φ 0,51mm φυσικό |
| Ελατήριο | Ανοξείδωτος χάλυβας |
| Περίβλημα | Οπή ουράς Διαμ. φ2*φ0,33mm πορτοκαλί |
| Σωλήνας εμβάπτισης | Τυπικό φυσικό χρώμα |
Αυτή η βαλβίδα δοχείου βαφής εφαρμόζεται ευρέως σε εργοστάσια παραγωγής χρωμάτων, όπου εγκαθίσταται σε δοχεία αποθήκευσης βαφής χύμα για τη διατήρηση της φρεσκάδας των τελικών προϊόντων βαφής κατά την αποθήκευση και τη μεταφορά. Είναι επίσης ένα απαραίτητο αξεσουάρ για καταστήματα υλικών και αγορές δομικών υλικών, που χρησιμοποιείται σε δοχεία βαφής λιανικής για να βοηθήσει τους πελάτες να διατηρήσουν αχρησιμοποίητη βαφή για μελλοντική χρήση.
|
| Ονομασία μάρκας: | FUTURE |
| Αριθμός μοντέλου: | JC-6606 |
| Τροποποιημένο: | 100000 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | D/A,L/C,D/P,T/T,Western Union |
Η βαλβίδα δοχείου βαφής, γνωστή και ως βαλβίδα εξαερισμού δοχείου, είναι ένα κρίσιμο εξάρτημα σχεδιασμένο για δοχεία αποθήκευσης βαφής, διασφαλίζοντας τη βέλτιστη διατήρηση και την ασφαλή χρήση διαφόρων τύπων βαφών. Αυτή η βαλβίδα υψηλής απόδοσης είναι κατασκευασμένη για να διατηρεί την ακεραιότητα της βαφής αποτρέποντας την είσοδο αέρα και διευκολύνοντας την ανακούφιση της πίεσης, η οποία αποτρέπει αποτελεσματικά την οξείδωση, την πήξη και τη μόλυνση της βαφής.
Κατασκευασμένη από ανθεκτικά, ανθεκτικά στη διάβρωση υλικά, η βαλβίδα εξαερισμού δοχείου βαφής διαθέτει εξαιρετική συμβατότητα με υδατοδιαλυτές βαφές, ελαιοδιαλυτές βαφές, βιομηχανικές επικαλύψεις και διακοσμητικές βαφές, καθιστώντας την κατάλληλη για εμπορικές και βιομηχανικές συσκευασίες βαφής.
| Εξάρτημα | Περιγραφή Μέρους |
|---|---|
| Κύπελλο στήριξης | Και οι δύο πλευρές με λευκοσιδηροπλάκα με διαφανή λάκα, με εσοχές προς τα κάτω |
| Εξωτερικό παρέμβυσμα | Buna |
| Εσωτερικό παρέμβυσμα | Βουτύλιο |
| Στέλεχος | Διπλή οπή 1* φ 0,51mm φυσικό |
| Ελατήριο | Ανοξείδωτος χάλυβας |
| Περίβλημα | Οπή ουράς Διαμ. φ2*φ0,33mm πορτοκαλί |
| Σωλήνας εμβάπτισης | Τυπικό φυσικό χρώμα |
Αυτή η βαλβίδα δοχείου βαφής εφαρμόζεται ευρέως σε εργοστάσια παραγωγής χρωμάτων, όπου εγκαθίσταται σε δοχεία αποθήκευσης βαφής χύμα για τη διατήρηση της φρεσκάδας των τελικών προϊόντων βαφής κατά την αποθήκευση και τη μεταφορά. Είναι επίσης ένα απαραίτητο αξεσουάρ για καταστήματα υλικών και αγορές δομικών υλικών, που χρησιμοποιείται σε δοχεία βαφής λιανικής για να βοηθήσει τους πελάτες να διατηρήσουν αχρησιμοποίητη βαφή για μελλοντική χρήση.