|
|
| Ονομασία μάρκας: | FUTURE |
| Αριθμός μοντέλου: | JC-6606 |
| Τροποποιημένο: | 100000 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | D/A,L/C,D/P,T/T,Western Union |
| Συστατικό | Περιγραφή μέρους |
|---|---|
| Κούπα τοποθέτησης | Από πλαστική ύλη |
| Εξωτερική συμπίεση | Μπουνά |
| Εσωτερική φέτα | Βουτυλ |
| Στρίχη | Διπλή οπή 1* φ 0,51 mm φυσική |
| Άνοιξη | Ατσάλι ατσάλι |
| Διαμονή | Διάφραση φ2*φ0,33mm πορτοκαλί |
| Τύπος βύθισης | Τυπικό φυσικό χρώμα |
|
| Ονομασία μάρκας: | FUTURE |
| Αριθμός μοντέλου: | JC-6606 |
| Τροποποιημένο: | 100000 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | D/A,L/C,D/P,T/T,Western Union |
| Συστατικό | Περιγραφή μέρους |
|---|---|
| Κούπα τοποθέτησης | Από πλαστική ύλη |
| Εξωτερική συμπίεση | Μπουνά |
| Εσωτερική φέτα | Βουτυλ |
| Στρίχη | Διπλή οπή 1* φ 0,51 mm φυσική |
| Άνοιξη | Ατσάλι ατσάλι |
| Διαμονή | Διάφραση φ2*φ0,33mm πορτοκαλί |
| Τύπος βύθισης | Τυπικό φυσικό χρώμα |