|
|
| Ονομασία μάρκας: | FUTURE |
| Αριθμός μοντέλου: | JC-6606 |
| Τροποποιημένο: | 100000 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | D/A,L/C,D/P,T/T,Western Union |
| Εξάρτημα | Περιγραφή Μέρους |
|---|---|
| Κύπελλο στήριξης | Και οι δύο πλευρές με διαφανές βερνικωμένο λευκοσίδηρο, με εσοχές προς τα κάτω |
| Εξωτερικό λάστιχο | Buna |
| Εσωτερικό λάστιχο | Βουτύλιο |
| Στέλεχος | Διπλός οπής 1* φ 0,51mm φυσικό |
| Ελατήριο | Ανοξείδωτος χάλυβας |
| Περίβλημα | Διάμετρος οπής ουράς φ2*φ0,33mm πορτοκαλί |
| Σωλήνας εμβάπτισης | Τυπικό φυσικό χρώμα |
|
| Ονομασία μάρκας: | FUTURE |
| Αριθμός μοντέλου: | JC-6606 |
| Τροποποιημένο: | 100000 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | D/A,L/C,D/P,T/T,Western Union |
| Εξάρτημα | Περιγραφή Μέρους |
|---|---|
| Κύπελλο στήριξης | Και οι δύο πλευρές με διαφανές βερνικωμένο λευκοσίδηρο, με εσοχές προς τα κάτω |
| Εξωτερικό λάστιχο | Buna |
| Εσωτερικό λάστιχο | Βουτύλιο |
| Στέλεχος | Διπλός οπής 1* φ 0,51mm φυσικό |
| Ελατήριο | Ανοξείδωτος χάλυβας |
| Περίβλημα | Διάμετρος οπής ουράς φ2*φ0,33mm πορτοκαλί |
| Σωλήνας εμβάπτισης | Τυπικό φυσικό χρώμα |