|
|
| Ονομασία μάρκας: | FUTURE |
| Αριθμός μοντέλου: | JC-6606 |
| Τροποποιημένο: | 100000 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | D/A,L/C,D/P,T/T,Western Union |
Το αεροζόλ βαφής αυτοκινήτου, γνωστό και ως αεροζόλ βαφής αυτοκινήτου και σπρέι βαφής αυτοκινήτου για διορθώσεις, είναι μια εξειδικευμένη επίστρωση σχεδιασμένη για επισκευή, ανανέωση και διορθώσεις αμαξωμάτων αυτοκινήτων, προσφέροντας επαγγελματικά, γυαλιστερά αποτελέσματα με ευκολία. Αυτό το αεροζόλ βαφής αυτοκινήτου υψηλής απόδοσης είναι σχεδιασμένο για να παρέχει εξαιρετική πρόσφυση σε επιφάνειες αυτοκινήτων, συμπεριλαμβανομένων μετάλλου, πλαστικού και fiberglass, εξασφαλίζοντας μακροχρόνια ανθεκτικότητα και αντίσταση σε γρατζουνιές, ακτίνες UV και σκληρές καιρικές συνθήκες.
| Στοιχείο | Περιγραφή Μέρους |
|---|---|
| Κύπελλο στήριξης | Και οι δύο πλευρές με λευκοσιδηροπλάκα με διαφανή λάκα, με εσοχές προς τα κάτω |
| Εξωτερικό λάστιχο | Buna |
| Εσωτερικό λάστιχο | Βουτύλιο |
| Στέλεχος | Διπλό στόμιο 1* φ 0,51mm φυσικό |
| Ελατήριο | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Περίβλημα | Διάμετρος στόμιου ουράς φ2*φ0,33mm πορτοκαλί |
| Σωλήνας εμβάπτισης | Τυπικό φυσικό χρώμα |
Αυτό το αεροζόλ βαφής αυτοκινήτου χρησιμοποιείται ευρέως σε επαγγελματικά συνεργεία αυτοκινήτων για διορθώσεις γρατζουνιών, επισκευές βαθουλωμάτων και ανανέωση πάνελ, εξασφαλίζοντας σταθερά, γυαλιστερά αποτελέσματα που πληρούν τα πρότυπα της βιομηχανίας.
|
| Ονομασία μάρκας: | FUTURE |
| Αριθμός μοντέλου: | JC-6606 |
| Τροποποιημένο: | 100000 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | D/A,L/C,D/P,T/T,Western Union |
Το αεροζόλ βαφής αυτοκινήτου, γνωστό και ως αεροζόλ βαφής αυτοκινήτου και σπρέι βαφής αυτοκινήτου για διορθώσεις, είναι μια εξειδικευμένη επίστρωση σχεδιασμένη για επισκευή, ανανέωση και διορθώσεις αμαξωμάτων αυτοκινήτων, προσφέροντας επαγγελματικά, γυαλιστερά αποτελέσματα με ευκολία. Αυτό το αεροζόλ βαφής αυτοκινήτου υψηλής απόδοσης είναι σχεδιασμένο για να παρέχει εξαιρετική πρόσφυση σε επιφάνειες αυτοκινήτων, συμπεριλαμβανομένων μετάλλου, πλαστικού και fiberglass, εξασφαλίζοντας μακροχρόνια ανθεκτικότητα και αντίσταση σε γρατζουνιές, ακτίνες UV και σκληρές καιρικές συνθήκες.
| Στοιχείο | Περιγραφή Μέρους |
|---|---|
| Κύπελλο στήριξης | Και οι δύο πλευρές με λευκοσιδηροπλάκα με διαφανή λάκα, με εσοχές προς τα κάτω |
| Εξωτερικό λάστιχο | Buna |
| Εσωτερικό λάστιχο | Βουτύλιο |
| Στέλεχος | Διπλό στόμιο 1* φ 0,51mm φυσικό |
| Ελατήριο | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Περίβλημα | Διάμετρος στόμιου ουράς φ2*φ0,33mm πορτοκαλί |
| Σωλήνας εμβάπτισης | Τυπικό φυσικό χρώμα |
Αυτό το αεροζόλ βαφής αυτοκινήτου χρησιμοποιείται ευρέως σε επαγγελματικά συνεργεία αυτοκινήτων για διορθώσεις γρατζουνιών, επισκευές βαθουλωμάτων και ανανέωση πάνελ, εξασφαλίζοντας σταθερά, γυαλιστερά αποτελέσματα που πληρούν τα πρότυπα της βιομηχανίας.