|
|
| Ονομασία μάρκας: | FUTURE |
| Αριθμός μοντέλου: | JCWHC02 |
| Τροποποιημένο: | 100000 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
| Όνομα Προϊόντος | Βαλβίδα Σπρέι Αεροζόλ Αποσμητικού |
|---|---|
| Τύπος Βαλβίδας | Βαλβίδα Αεροζόλ Συνεχούς Ψεκασμού |
| Εφαρμογή | Αποσμητικό / Σπρέι Σώματος / Αντιιδρωτικό |
| Κύπελλο Στήριξης | Λαμαρίνα, βαμμένη και στις δύο πλευρές |
| Διάμετρος Κυπέλλου | 25,4 mm (τυπικό 1 ίντσας) |
| Πάχος Κυπέλλου | 0,30 mm / Προσαρμόσιμο |
| Στόμιο Βαλβίδας | 0,33 mm / 0,41 mm / Προσαρμόσιμο |
| Στόμιο Σώματος | 0,40 mm / 0,51 mm / Προσαρμόσιμο |
| Υλικό Φλάντζας | Buna N / Butyl (κατηγορίας καλλυντικών) |
| Ελατήριο | Ανοξείδωτος Χάλυβας |
| Σώμα | POM / Nylon |
| Σωλήνας Εμβάπτισης | PE, προσαρμόσιμο μήκος |
| Μοτίβο Ψεκασμού | Λεπτή Ομίχλη |
| Συμβατότητα Προωθητικού | LPG / Μείγματα Υδρογονανθράκων / DME |
| Τύπος Ενεργοποιητή | Συμβατό με Ενεργοποιητή Αποσμητικού |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| Υπηρεσία OEM | Διαθέσιμη |
| MOQ | Διαπραγματεύσιμο |
|
| Ονομασία μάρκας: | FUTURE |
| Αριθμός μοντέλου: | JCWHC02 |
| Τροποποιημένο: | 100000 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
| Όνομα Προϊόντος | Βαλβίδα Σπρέι Αεροζόλ Αποσμητικού |
|---|---|
| Τύπος Βαλβίδας | Βαλβίδα Αεροζόλ Συνεχούς Ψεκασμού |
| Εφαρμογή | Αποσμητικό / Σπρέι Σώματος / Αντιιδρωτικό |
| Κύπελλο Στήριξης | Λαμαρίνα, βαμμένη και στις δύο πλευρές |
| Διάμετρος Κυπέλλου | 25,4 mm (τυπικό 1 ίντσας) |
| Πάχος Κυπέλλου | 0,30 mm / Προσαρμόσιμο |
| Στόμιο Βαλβίδας | 0,33 mm / 0,41 mm / Προσαρμόσιμο |
| Στόμιο Σώματος | 0,40 mm / 0,51 mm / Προσαρμόσιμο |
| Υλικό Φλάντζας | Buna N / Butyl (κατηγορίας καλλυντικών) |
| Ελατήριο | Ανοξείδωτος Χάλυβας |
| Σώμα | POM / Nylon |
| Σωλήνας Εμβάπτισης | PE, προσαρμόσιμο μήκος |
| Μοτίβο Ψεκασμού | Λεπτή Ομίχλη |
| Συμβατότητα Προωθητικού | LPG / Μείγματα Υδρογονανθράκων / DME |
| Τύπος Ενεργοποιητή | Συμβατό με Ενεργοποιητή Αποσμητικού |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| Υπηρεσία OEM | Διαθέσιμη |
| MOQ | Διαπραγματεύσιμο |