|
|
| Ονομασία μάρκας: | FUTURE |
| Αριθμός μοντέλου: | JCWHC02 |
| Τροποποιημένο: | 100000 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
Η βαλβίδα σπρέι σώματος αποσμητικού μας με ενεργοποιητή είναι μια υψηλής απόδοσης διάταξη βαλβίδας αεροζόλ, σχεδιασμένη ειδικά για εφαρμογές προσωπικής φροντίδας. Αυτός ο πυρήνας βαλβίδας με ακρίβεια μηχανικής και εργονομικό χειροκίνητο ενεργοποιητή εξασφαλίζει ομαλό, σταθερό ψεκασμό και αξιόπιστη στεγανοποίηση, αποτρέποντας αποτελεσματικά τις διαρροές και διασφαλίζοντας τη μακροζωία του προϊόντος.
Κατασκευασμένη από υψηλής ποιότητας υλικά κατάλληλα για τρόφιμα και ανθεκτικά στη διάβρωση, αυτή η βαλβίδα σπρέι αεροζόλ πληροί τα παγκόσμια πρότυπα ασφαλείας προσωπικής φροντίδας, καθιστώντας την κατάλληλη για καθημερινή χρήση στο σπίτι, στα ταξίδια και στις ρουτίνες προσωπικής περιποίησης. Ο χειροκίνητος ενεργοποιητής διαθέτει άνετη λαβή για εύκολη λειτουργία με το ένα χέρι, ενώ ο ακριβής έλεγχος ροής εξασφαλίζει ομοιόμορφη κατανομή της ομίχλης για βελτιωμένη εμπειρία χρήστη.
| Όνομα Προϊόντος | Βαλβίδα Σπρέι Αεροζόλ Αποσμητικού |
|---|---|
| Τύπος Βαλβίδας | Βαλβίδα Αεροζόλ Συνεχούς Ψεκασμού |
| Εφαρμογή | Αποσμητικό / Σπρέι Σώματος / Αντιιδρωτικό |
| Κύπελλο Στήριξης | Λαμαρίνα, βαμμένη και στις δύο πλευρές |
| Διάμετρος Κυπέλλου | 25,4 mm (τυπικό 1 ίντσας) |
| Πάχος Κυπέλλου | 0,30 mm / Προσαρμόσιμο |
| Στόμιο Στελέχους | 0,33 mm / 0,41 mm / Προσαρμόσιμο |
| Στόμιο Σώματος | 0,40 mm / 0,51 mm / Προσαρμόσιμο |
| Υλικό Φλάντζας | Buna N / Βουτύλιο (κατηγορίας καλλυντικών) |
| Ελατήριο | Ανοξείδωτος Χάλυβας |
| Περίβλημα | POM / Νάιλον |
| Σωλήνας Εμβάπτισης | PE, προσαρμόσιμο μήκος |
| Μοτίβο Ψεκασμού | Λεπτή Ομίχλη |
| Συμβατότητα Προωθητικού | LPG / Μείγματα Υδρογονανθράκων / DME |
| Τύπος Ενεργοποιητή | Συμβατό με Ενεργοποιητή Αποσμητικού |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| Υπηρεσία OEM | Διαθέσιμη |
| MOQ | Διαπραγματεύσιμο |
Αυτή η βαλβίδα σπρέι σώματος αποσμητικού με ενεργοποιητή εφαρμόζεται ευρέως στην παραγωγή προϊόντων αεροζόλ προσωπικής φροντίδας, συμπεριλαμβανομένων των καθημερινών σπρέι σώματος αποσμητικού, των σπρέι αναζωογόνησης σώματος σε μέγεθος ταξιδιού και των ομίχλων προσωπικής περιποίησης.
|
| Ονομασία μάρκας: | FUTURE |
| Αριθμός μοντέλου: | JCWHC02 |
| Τροποποιημένο: | 100000 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
Η βαλβίδα σπρέι σώματος αποσμητικού μας με ενεργοποιητή είναι μια υψηλής απόδοσης διάταξη βαλβίδας αεροζόλ, σχεδιασμένη ειδικά για εφαρμογές προσωπικής φροντίδας. Αυτός ο πυρήνας βαλβίδας με ακρίβεια μηχανικής και εργονομικό χειροκίνητο ενεργοποιητή εξασφαλίζει ομαλό, σταθερό ψεκασμό και αξιόπιστη στεγανοποίηση, αποτρέποντας αποτελεσματικά τις διαρροές και διασφαλίζοντας τη μακροζωία του προϊόντος.
Κατασκευασμένη από υψηλής ποιότητας υλικά κατάλληλα για τρόφιμα και ανθεκτικά στη διάβρωση, αυτή η βαλβίδα σπρέι αεροζόλ πληροί τα παγκόσμια πρότυπα ασφαλείας προσωπικής φροντίδας, καθιστώντας την κατάλληλη για καθημερινή χρήση στο σπίτι, στα ταξίδια και στις ρουτίνες προσωπικής περιποίησης. Ο χειροκίνητος ενεργοποιητής διαθέτει άνετη λαβή για εύκολη λειτουργία με το ένα χέρι, ενώ ο ακριβής έλεγχος ροής εξασφαλίζει ομοιόμορφη κατανομή της ομίχλης για βελτιωμένη εμπειρία χρήστη.
| Όνομα Προϊόντος | Βαλβίδα Σπρέι Αεροζόλ Αποσμητικού |
|---|---|
| Τύπος Βαλβίδας | Βαλβίδα Αεροζόλ Συνεχούς Ψεκασμού |
| Εφαρμογή | Αποσμητικό / Σπρέι Σώματος / Αντιιδρωτικό |
| Κύπελλο Στήριξης | Λαμαρίνα, βαμμένη και στις δύο πλευρές |
| Διάμετρος Κυπέλλου | 25,4 mm (τυπικό 1 ίντσας) |
| Πάχος Κυπέλλου | 0,30 mm / Προσαρμόσιμο |
| Στόμιο Στελέχους | 0,33 mm / 0,41 mm / Προσαρμόσιμο |
| Στόμιο Σώματος | 0,40 mm / 0,51 mm / Προσαρμόσιμο |
| Υλικό Φλάντζας | Buna N / Βουτύλιο (κατηγορίας καλλυντικών) |
| Ελατήριο | Ανοξείδωτος Χάλυβας |
| Περίβλημα | POM / Νάιλον |
| Σωλήνας Εμβάπτισης | PE, προσαρμόσιμο μήκος |
| Μοτίβο Ψεκασμού | Λεπτή Ομίχλη |
| Συμβατότητα Προωθητικού | LPG / Μείγματα Υδρογονανθράκων / DME |
| Τύπος Ενεργοποιητή | Συμβατό με Ενεργοποιητή Αποσμητικού |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| Υπηρεσία OEM | Διαθέσιμη |
| MOQ | Διαπραγματεύσιμο |
Αυτή η βαλβίδα σπρέι σώματος αποσμητικού με ενεργοποιητή εφαρμόζεται ευρέως στην παραγωγή προϊόντων αεροζόλ προσωπικής φροντίδας, συμπεριλαμβανομένων των καθημερινών σπρέι σώματος αποσμητικού, των σπρέι αναζωογόνησης σώματος σε μέγεθος ταξιδιού και των ομίχλων προσωπικής περιποίησης.