|
|
| Ονομασία μάρκας: | FUTURE |
| Αριθμός μοντέλου: | JCWHC02 |
| Τροποποιημένο: | 100000 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | ΧΑΡΤΟΚΙΒΩΤΙΟ |
| Όροι πληρωμής: | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
Η αντλία διανομής μας για αποσμητικό είναι ένα εξάρτημα διανομής υψηλής απόδοσης, σχεδιασμένο ειδικά για προϊόντα αποσμητικού και αντιιδρωτικά προσωπικής φροντίδας. Διαθέτοντας έναν πυρήνα αντλίας με ακρίβεια μηχανικής σε συνδυασμό με έναν εύχρηστο ενεργοποιητή, αυτή η αντλία διανομής προσφέρει ομαλή, σταθερή διανομή υγρού, εξασφαλίζοντας ομοιόμορφη εφαρμογή και ελεγχόμενη ποσότητα που βελτιώνει την εμπειρία του χρήστη.
Κατασκευασμένη από υψηλής ποιότητας, ανθεκτικά στη διάβρωση και μη τοξικά υλικά PP/PE, πληροί τα παγκόσμια πρότυπα ασφάλειας προσωπικής φροντίδας, καθιστώντας την κατάλληλη για ενσωμάτωση σε καθημερινά αποσμητικά, αντιιδρωτικά ταξιδίου και premium αρωματικές συνθέσεις.
| Όνομα Προϊόντος | Βαλβίδα Σπρέι Αεροζόλ Αποσμητικού |
|---|---|
| Τύπος Βαλβίδας | Βαλβίδα Αεροζόλ Συνεχούς Ψεκασμού |
| Εφαρμογή | Αποσμητικό / Σπρέι Σώματος / Αντιιδρωτικό |
| Κύπελλο Στήριξης | Λαμαρίνα, βαμμένη και στις δύο πλευρές |
| Διάμετρος Κυπέλλου | 25,4 mm (τυπικό 1 ίντσας) |
| Πάχος Κυπέλλου | 0,30 mm / Προσαρμόσιμο |
| Στόμιο Στελέχους | 0,33 mm / 0,41 mm / Προσαρμόσιμο |
| Στόμιο Σώματος | 0,40 mm / 0,51 mm / Προσαρμόσιμο |
| Υλικό Φλάντζας | Buna N / Βουτύλιο (κατηγορίας καλλυντικών) |
| Ελατήριο | Ανοξείδωτος Χάλυβας |
| Περίβλημα | POM / Νάιλον |
| Σωλήνας Εμβάπτισης | PE, προσαρμόσιμο μήκος |
| Μοτίβο Ψεκασμού | Λεπτό Νέφος |
| Συμβατότητα Προωθητικού | Μείγματα LPG / Υδρογονανθράκων / DME |
| Τύπος Ενεργοποιητή | Συμβατό με Ενεργοποιητή Αποσμητικού |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| Υπηρεσία OEM | Διαθέσιμη |
| MOQ | Διαπραγματεύσιμο |
Αυτή η αντλία διανομής για αποσμητικό εφαρμόζεται ευρέως στην παραγωγή προϊόντων αποσμητικού προσωπικής φροντίδας, συμπεριλαμβανομένων καθημερινών υγρών αντιιδρωτικών, αποσμητικών τζελ ταξιδίου, premium αναζωογονητικών σπρέι σώματος και λύσεων φροντίδας μασχάλης.
|
| Ονομασία μάρκας: | FUTURE |
| Αριθμός μοντέλου: | JCWHC02 |
| Τροποποιημένο: | 100000 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | ΧΑΡΤΟΚΙΒΩΤΙΟ |
| Όροι πληρωμής: | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
Η αντλία διανομής μας για αποσμητικό είναι ένα εξάρτημα διανομής υψηλής απόδοσης, σχεδιασμένο ειδικά για προϊόντα αποσμητικού και αντιιδρωτικά προσωπικής φροντίδας. Διαθέτοντας έναν πυρήνα αντλίας με ακρίβεια μηχανικής σε συνδυασμό με έναν εύχρηστο ενεργοποιητή, αυτή η αντλία διανομής προσφέρει ομαλή, σταθερή διανομή υγρού, εξασφαλίζοντας ομοιόμορφη εφαρμογή και ελεγχόμενη ποσότητα που βελτιώνει την εμπειρία του χρήστη.
Κατασκευασμένη από υψηλής ποιότητας, ανθεκτικά στη διάβρωση και μη τοξικά υλικά PP/PE, πληροί τα παγκόσμια πρότυπα ασφάλειας προσωπικής φροντίδας, καθιστώντας την κατάλληλη για ενσωμάτωση σε καθημερινά αποσμητικά, αντιιδρωτικά ταξιδίου και premium αρωματικές συνθέσεις.
| Όνομα Προϊόντος | Βαλβίδα Σπρέι Αεροζόλ Αποσμητικού |
|---|---|
| Τύπος Βαλβίδας | Βαλβίδα Αεροζόλ Συνεχούς Ψεκασμού |
| Εφαρμογή | Αποσμητικό / Σπρέι Σώματος / Αντιιδρωτικό |
| Κύπελλο Στήριξης | Λαμαρίνα, βαμμένη και στις δύο πλευρές |
| Διάμετρος Κυπέλλου | 25,4 mm (τυπικό 1 ίντσας) |
| Πάχος Κυπέλλου | 0,30 mm / Προσαρμόσιμο |
| Στόμιο Στελέχους | 0,33 mm / 0,41 mm / Προσαρμόσιμο |
| Στόμιο Σώματος | 0,40 mm / 0,51 mm / Προσαρμόσιμο |
| Υλικό Φλάντζας | Buna N / Βουτύλιο (κατηγορίας καλλυντικών) |
| Ελατήριο | Ανοξείδωτος Χάλυβας |
| Περίβλημα | POM / Νάιλον |
| Σωλήνας Εμβάπτισης | PE, προσαρμόσιμο μήκος |
| Μοτίβο Ψεκασμού | Λεπτό Νέφος |
| Συμβατότητα Προωθητικού | Μείγματα LPG / Υδρογονανθράκων / DME |
| Τύπος Ενεργοποιητή | Συμβατό με Ενεργοποιητή Αποσμητικού |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| Υπηρεσία OEM | Διαθέσιμη |
| MOQ | Διαπραγματεύσιμο |
Αυτή η αντλία διανομής για αποσμητικό εφαρμόζεται ευρέως στην παραγωγή προϊόντων αποσμητικού προσωπικής φροντίδας, συμπεριλαμβανομένων καθημερινών υγρών αντιιδρωτικών, αποσμητικών τζελ ταξιδίου, premium αναζωογονητικών σπρέι σώματος και λύσεων φροντίδας μασχάλης.