|
|
| Ονομασία μάρκας: | FUTURE |
| Αριθμός μοντέλου: | JC-1163 |
| Τροποποιημένο: | 100000 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Ειδικότητα | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Σπρέι αντλίας αρωμάτων |
| Υλικό | Πλαστικό + Αλουμίνιο |
| Τύπος ψεκασμού | Καλή ομίχλη |
| Μέγεθος λαιμού | 13mm / 15mm / 18mm / 20mm (προσαρμόζεται) |
| Αποδόσεις | 0.05-0.12 ml ανά ψεκασμό |
| Τύπος κλεισίματος | Κρίμπ |
| Επιλογές χρώματος | Χρυσό, Ασημένιο, Μαύρο, Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Αρώματα, αρώματα, προϊόντα φροντίδας του δέρματος, καλλυντικά |
| Ασφαλής διαρροής | - Ναι, ναι. |
| Διάστημα σωλήνα | Προσαρμόσιμη |
| Συσκευή | Καρτόνι χύδην ή ειδική συσκευασία |
| Πιστοποίηση | ISO9001 |
Στη συνέχεια, ανοίξτε το επάνω καπάκι του διανεμητή, χύστε το άρωμα ή το αιθέρια έλαιο στο ενσωματωμένο δοχείο και κλείστε το καπάκι σφιχτά.συνδεθείτε με την ενέργεια και ενεργοποιήστε τη συσκευή για να τη χρησιμοποιήσετε.
Ναι, ο διασκορπιστής αρωμάτων μας είναι συμβατός με τα περισσότερα υγρά αρώματα και αιθέρια έλαια.αλκοολούχα αρώματα για να αποφευχθεί η βλάβη της συσκευής και να εξασφαλιστεί ένα καλύτερο αρωματικό αποτέλεσμα.
Ο χρόνος λειτουργίας εξαρτάται από την χωρητικότητα του δοχείου αρώματος και το διάστημα ψεκασμού.και θα κλείσει αυτόματα όταν τελειώσει το άρωμα..
Ναι, η συσκευή είναι σχεδιασμένη με απλά κουμπιά, και τα βήματα λειτουργίας είναι πολύ απλό.και ρυθμίζει το διάστημα ψεκασμού σύμφωνα με το φως δείκτη, που είναι πολύ εύκολο να χρησιμοποιηθεί από τους ηλικιωμένους.
Όχι, ο αρωματοδότης μας υιοθετεί τεχνολογία σιωπηλής ατομικοποίησης, και ο θόρυβος κατά τη διάρκεια της λειτουργίας είναι μικρότερος από 30 ντεσιμπέλ, το οποίο δεν θα επηρεάσει τη δουλειά, τη μελέτη ή τον ύπνο σας.
|
| Ονομασία μάρκας: | FUTURE |
| Αριθμός μοντέλου: | JC-1163 |
| Τροποποιημένο: | 100000 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Ειδικότητα | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Σπρέι αντλίας αρωμάτων |
| Υλικό | Πλαστικό + Αλουμίνιο |
| Τύπος ψεκασμού | Καλή ομίχλη |
| Μέγεθος λαιμού | 13mm / 15mm / 18mm / 20mm (προσαρμόζεται) |
| Αποδόσεις | 0.05-0.12 ml ανά ψεκασμό |
| Τύπος κλεισίματος | Κρίμπ |
| Επιλογές χρώματος | Χρυσό, Ασημένιο, Μαύρο, Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Αρώματα, αρώματα, προϊόντα φροντίδας του δέρματος, καλλυντικά |
| Ασφαλής διαρροής | - Ναι, ναι. |
| Διάστημα σωλήνα | Προσαρμόσιμη |
| Συσκευή | Καρτόνι χύδην ή ειδική συσκευασία |
| Πιστοποίηση | ISO9001 |
Στη συνέχεια, ανοίξτε το επάνω καπάκι του διανεμητή, χύστε το άρωμα ή το αιθέρια έλαιο στο ενσωματωμένο δοχείο και κλείστε το καπάκι σφιχτά.συνδεθείτε με την ενέργεια και ενεργοποιήστε τη συσκευή για να τη χρησιμοποιήσετε.
Ναι, ο διασκορπιστής αρωμάτων μας είναι συμβατός με τα περισσότερα υγρά αρώματα και αιθέρια έλαια.αλκοολούχα αρώματα για να αποφευχθεί η βλάβη της συσκευής και να εξασφαλιστεί ένα καλύτερο αρωματικό αποτέλεσμα.
Ο χρόνος λειτουργίας εξαρτάται από την χωρητικότητα του δοχείου αρώματος και το διάστημα ψεκασμού.και θα κλείσει αυτόματα όταν τελειώσει το άρωμα..
Ναι, η συσκευή είναι σχεδιασμένη με απλά κουμπιά, και τα βήματα λειτουργίας είναι πολύ απλό.και ρυθμίζει το διάστημα ψεκασμού σύμφωνα με το φως δείκτη, που είναι πολύ εύκολο να χρησιμοποιηθεί από τους ηλικιωμένους.
Όχι, ο αρωματοδότης μας υιοθετεί τεχνολογία σιωπηλής ατομικοποίησης, και ο θόρυβος κατά τη διάρκεια της λειτουργίας είναι μικρότερος από 30 ντεσιμπέλ, το οποίο δεν θα επηρεάσει τη δουλειά, τη μελέτη ή τον ύπνο σας.