|
|
| Ονομασία μάρκας: | FUTURE |
| Αριθμός μοντέλου: | JC-1163 |
| Τροποποιημένο: | 100000 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Χαρακτηριστικό | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Σπρέι αντλίας αρώματος |
| Υλικό | Πλαστικό + Αλουμίνιο |
| Τύπος ψεκασμού | Λεπτή ομίχλη |
| Μέγεθος λαιμού | 13mm / 15mm / 18mm / 20mm (προσαρμόσιμο) |
| Παραγωγή | 0,05-0,12 ml ανά ψεκασμό |
| Τύπος κλεισίματος | Τσακίζω |
| Επιλογές χρώματος | Χρυσό, Ασημί, Μαύρο, Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Άρωμα, άρωμα, περιποίηση δέρματος, καλλυντικά |
| Απόδειξη διαρροής | Ναί |
| Μήκος σωλήνα | Προσαρμόσιμο |
| Συσκευασία | Χύμα χαρτοκιβώτιο ή προσαρμοσμένη συσκευασία |
| Πιστοποίηση | ISO9001 |
|
| Ονομασία μάρκας: | FUTURE |
| Αριθμός μοντέλου: | JC-1163 |
| Τροποποιημένο: | 100000 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Χαρακτηριστικό | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Σπρέι αντλίας αρώματος |
| Υλικό | Πλαστικό + Αλουμίνιο |
| Τύπος ψεκασμού | Λεπτή ομίχλη |
| Μέγεθος λαιμού | 13mm / 15mm / 18mm / 20mm (προσαρμόσιμο) |
| Παραγωγή | 0,05-0,12 ml ανά ψεκασμό |
| Τύπος κλεισίματος | Τσακίζω |
| Επιλογές χρώματος | Χρυσό, Ασημί, Μαύρο, Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Άρωμα, άρωμα, περιποίηση δέρματος, καλλυντικά |
| Απόδειξη διαρροής | Ναί |
| Μήκος σωλήνα | Προσαρμόσιμο |
| Συσκευασία | Χύμα χαρτοκιβώτιο ή προσαρμοσμένη συσκευασία |
| Πιστοποίηση | ISO9001 |