|
|
| Ονομασία μάρκας: | FUTURE |
| Αριθμός μοντέλου: | JC-D2303 |
| Τροποποιημένο: | 100000 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντος | Βαλβίδα αερολύματος θηλυκής βαφής |
|---|---|
| Τύπος βαλβίδας | Βαλβίδα βαφής συνεχούς ψεκασμού |
| Εφαρμογή | Βαφή με σπρέι / Βιομηχανική επίστρωση |
| Δομή βαλβίδας | Θηλυκή Βαλβίδα |
| Κύπελλο τοποθέτησης | Λευκοσίδηρος και οι δύο πλευρές λακαρισμένες |
| Διάμετρος Κυπέλλου | 25,4 mm (1 ίντσα στάνταρ) |
| Πάχος Κυπέλλου | 0,30 mm / Προσαρμόσιμο |
| Υλικό φλάντζας | Buna N / Neoprene / Butyl |
| Ανοιξη | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Στέγαση | Nylon / POM |
| Μοτίβο ψεκασμού | Mist / Fan Spray |
| Ποσοστό εκφόρτισης | Ευκανόνιστος |
| Συμβατότητα προωθητικού | Μείγματα υγραερίου / υδρογονανθράκων |
| Τύπος ενεργοποιητή | Συμβατό με το Female Paint Actuator |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| Υπηρεσία OEM | Διαθέσιμος |
| MOQ | Διαπραγματεύσιμος |
|
| Ονομασία μάρκας: | FUTURE |
| Αριθμός μοντέλου: | JC-D2303 |
| Τροποποιημένο: | 100000 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντος | Βαλβίδα αερολύματος θηλυκής βαφής |
|---|---|
| Τύπος βαλβίδας | Βαλβίδα βαφής συνεχούς ψεκασμού |
| Εφαρμογή | Βαφή με σπρέι / Βιομηχανική επίστρωση |
| Δομή βαλβίδας | Θηλυκή Βαλβίδα |
| Κύπελλο τοποθέτησης | Λευκοσίδηρος και οι δύο πλευρές λακαρισμένες |
| Διάμετρος Κυπέλλου | 25,4 mm (1 ίντσα στάνταρ) |
| Πάχος Κυπέλλου | 0,30 mm / Προσαρμόσιμο |
| Υλικό φλάντζας | Buna N / Neoprene / Butyl |
| Ανοιξη | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Στέγαση | Nylon / POM |
| Μοτίβο ψεκασμού | Mist / Fan Spray |
| Ποσοστό εκφόρτισης | Ευκανόνιστος |
| Συμβατότητα προωθητικού | Μείγματα υγραερίου / υδρογονανθράκων |
| Τύπος ενεργοποιητή | Συμβατό με το Female Paint Actuator |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| Υπηρεσία OEM | Διαθέσιμος |
| MOQ | Διαπραγματεύσιμος |