|
|
| Ονομασία μάρκας: | FUTURE |
| Αριθμός μοντέλου: | JC-6385 |
| Τροποποιημένο: | 100000 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
Η βαλβίδα καθαρισμού αφρού και το καπάκι μας, επίσης γνωστό ως κουκούλα καθαρισμού αφρού, κουκούλα αφρού και το κουκούλο και το κουκούλο καθαρισμού αφρού είναι ένα υψηλής απόδοσης,εύχρηστο ολοκληρωμένο στοιχείο ειδικά σχεδιασμένο για βιομηχανικά και εμπορικά σενάρια αφρώδους ύλης και καθαρισμού αυτοκινήτωνΩς βασικό αξεσουάρ για συσκευασίες καθαρισμού αφρού αυτοκινήτων και εξοπλισμό αφρού πλυντηρίου αυτοκινήτων, αυτή η βαλβίδα και το καπάκι αφρού καθαρισμού αφρού διαθέτουν ακριβές χειροκίνητο έλεγχο για τη ρύθμιση της ροής και της πυκνότητας του αφρού,διασφάλιση ομοιόμορφων και σταθερών επιδράσεων αφρού που περιβάλλουν τις επιφάνειες των αυτοκινήτων, μειώνοντας τα απόβλητα αφρού και βελτιώνοντας την αποτελεσματικότητα του καθαρισμού αυτοκινήτων.
Αυτή η βαλβίδα και το καπάκι καθαρισμού αφρού (επίσης καπάκι καθαρισμού αφρού και βαλβίδα και καπάκι αφρού) έχει σχεδιαστεί ειδικά για διάφορα σενάρια καθαρισμού αυτοκινήτων,που καλύπτει επαγγελματικές και προσωπικές ανάγκες καθαρισμού αυτοκινήτων.
| Ονομασία του προϊόντος | Κελύφη αερολύματος καθαρισμού αφρού με κάλυμμα βούρτσας |
|---|---|
| Τύπος βαλβίδας | Συνεχή βαλβίδα αφρού ψεκασμού |
| Κύπελλο τοποθέτησης | Τσιμέντο, από δύο πλευρές λακαρισμένο |
| Διάμετρος φλιτζάνου | 25.4 mm (1 ίντσες πρότυπο) |
| Μοντέλο | 0.30 mm / Προσαρμόσιμο |
| Τρύπα του βλαστού | 00,33 mm / 0,46 mm / Προσαρμόσιμο |
| Σώμα Τρύπα | 00,40 mm / 0,51 mm / Προσαρμόσιμο |
| Υλικό συμπίεσης | Buna-N / Neoprene / Butyl |
| Άνοιξη | Ατσάλι ατσάλι |
| Διαμονή | Πολυακετάλη (POM) |
| Διάβυσμα | PE (πολυαιθυλένιο), προσαρμόσιμος σε μήκος |
| Σχήμα ψεκασμού | Απόδοση αφρού |
| Τύπος ενεργοποιητή | Συμφωνητικός ενεργοποιητής αφρού |
| Τύπος καπάκις | Καπάκι βούρτσας (PP + βούρτσοι από νάιλον) |
| Χρώμα καπάκις | Προσαρμόσιμη |
| Συμφωνία | Τυποποιημένες κονσέρβες αερολύματος |
| Εφαρμογή | Φροντίδα αυτοκινήτου, χαλίρισμα, χαλίρισμα, οικιακό καθαρισμό |
| Υπηρεσία OEM | Διαθέσιμο |
|
| Ονομασία μάρκας: | FUTURE |
| Αριθμός μοντέλου: | JC-6385 |
| Τροποποιημένο: | 100000 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
Η βαλβίδα καθαρισμού αφρού και το καπάκι μας, επίσης γνωστό ως κουκούλα καθαρισμού αφρού, κουκούλα αφρού και το κουκούλο και το κουκούλο καθαρισμού αφρού είναι ένα υψηλής απόδοσης,εύχρηστο ολοκληρωμένο στοιχείο ειδικά σχεδιασμένο για βιομηχανικά και εμπορικά σενάρια αφρώδους ύλης και καθαρισμού αυτοκινήτωνΩς βασικό αξεσουάρ για συσκευασίες καθαρισμού αφρού αυτοκινήτων και εξοπλισμό αφρού πλυντηρίου αυτοκινήτων, αυτή η βαλβίδα και το καπάκι αφρού καθαρισμού αφρού διαθέτουν ακριβές χειροκίνητο έλεγχο για τη ρύθμιση της ροής και της πυκνότητας του αφρού,διασφάλιση ομοιόμορφων και σταθερών επιδράσεων αφρού που περιβάλλουν τις επιφάνειες των αυτοκινήτων, μειώνοντας τα απόβλητα αφρού και βελτιώνοντας την αποτελεσματικότητα του καθαρισμού αυτοκινήτων.
Αυτή η βαλβίδα και το καπάκι καθαρισμού αφρού (επίσης καπάκι καθαρισμού αφρού και βαλβίδα και καπάκι αφρού) έχει σχεδιαστεί ειδικά για διάφορα σενάρια καθαρισμού αυτοκινήτων,που καλύπτει επαγγελματικές και προσωπικές ανάγκες καθαρισμού αυτοκινήτων.
| Ονομασία του προϊόντος | Κελύφη αερολύματος καθαρισμού αφρού με κάλυμμα βούρτσας |
|---|---|
| Τύπος βαλβίδας | Συνεχή βαλβίδα αφρού ψεκασμού |
| Κύπελλο τοποθέτησης | Τσιμέντο, από δύο πλευρές λακαρισμένο |
| Διάμετρος φλιτζάνου | 25.4 mm (1 ίντσες πρότυπο) |
| Μοντέλο | 0.30 mm / Προσαρμόσιμο |
| Τρύπα του βλαστού | 00,33 mm / 0,46 mm / Προσαρμόσιμο |
| Σώμα Τρύπα | 00,40 mm / 0,51 mm / Προσαρμόσιμο |
| Υλικό συμπίεσης | Buna-N / Neoprene / Butyl |
| Άνοιξη | Ατσάλι ατσάλι |
| Διαμονή | Πολυακετάλη (POM) |
| Διάβυσμα | PE (πολυαιθυλένιο), προσαρμόσιμος σε μήκος |
| Σχήμα ψεκασμού | Απόδοση αφρού |
| Τύπος ενεργοποιητή | Συμφωνητικός ενεργοποιητής αφρού |
| Τύπος καπάκις | Καπάκι βούρτσας (PP + βούρτσοι από νάιλον) |
| Χρώμα καπάκις | Προσαρμόσιμη |
| Συμφωνία | Τυποποιημένες κονσέρβες αερολύματος |
| Εφαρμογή | Φροντίδα αυτοκινήτου, χαλίρισμα, χαλίρισμα, οικιακό καθαρισμό |
| Υπηρεσία OEM | Διαθέσιμο |