|
|
| Ονομασία μάρκας: | FUTURE |
| Αριθμός μοντέλου: | JC-6385 |
| Τροποποιημένο: | 100000 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
| Όνομα προϊόντος | Βαλβίδα αερολύματος καθαρισμού αφρού με καπάκι βούρτσας |
|---|---|
| Τύπος βαλβίδας | Βαλβίδα αφρού συνεχούς ψεκασμού |
| Κύπελλο τοποθέτησης | Λευκοσίδηρος και οι δύο πλευρές λακαρισμένες |
| Διάμετρος Κυπέλλου | 25,4 mm (1 ίντσα στάνταρ) |
| Πάχος Κυπέλλου | 0,30 mm / Προσαρμόσιμο |
| Άνοιγμα στελέχους | 0,33 mm / 0,46 mm / Προσαρμόσιμο |
| Σώμα στόμιο | 0,40 mm / 0,51 mm / Προσαρμόσιμο |
| Υλικό φλάντζας | Buna-N / Νεοπρένιο / Βουτυλ |
| Ανοιξη | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Στέγαση | Πολυακετάλη (POM) |
| Dip Tube | PE (Πολυαιθυλένιο), προσαρμόσιμο μήκος |
| Μοτίβο ψεκασμού | Έξοδος αφρού |
| Τύπος ενεργοποιητή | Συμβατός με ενεργοποιητή αφρού |
| Τύπος καπακιού | Καπάκι βούρτσας (PP + νάιλον τρίχες) |
| Χρώμα καπακιού | Προσαρμόσιμο |
| Αρμονία | Τυπικά δοχεία αεροζόλ |
| Εφαρμογή | Περιποίηση αυτοκινήτου, Ταπετσαρίες, Μοκέτες, Οικιακός Καθαρισμός |
| Υπηρεσία OEM | Διαθέσιμος |
|
| Ονομασία μάρκας: | FUTURE |
| Αριθμός μοντέλου: | JC-6385 |
| Τροποποιημένο: | 100000 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
| Όνομα προϊόντος | Βαλβίδα αερολύματος καθαρισμού αφρού με καπάκι βούρτσας |
|---|---|
| Τύπος βαλβίδας | Βαλβίδα αφρού συνεχούς ψεκασμού |
| Κύπελλο τοποθέτησης | Λευκοσίδηρος και οι δύο πλευρές λακαρισμένες |
| Διάμετρος Κυπέλλου | 25,4 mm (1 ίντσα στάνταρ) |
| Πάχος Κυπέλλου | 0,30 mm / Προσαρμόσιμο |
| Άνοιγμα στελέχους | 0,33 mm / 0,46 mm / Προσαρμόσιμο |
| Σώμα στόμιο | 0,40 mm / 0,51 mm / Προσαρμόσιμο |
| Υλικό φλάντζας | Buna-N / Νεοπρένιο / Βουτυλ |
| Ανοιξη | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Στέγαση | Πολυακετάλη (POM) |
| Dip Tube | PE (Πολυαιθυλένιο), προσαρμόσιμο μήκος |
| Μοτίβο ψεκασμού | Έξοδος αφρού |
| Τύπος ενεργοποιητή | Συμβατός με ενεργοποιητή αφρού |
| Τύπος καπακιού | Καπάκι βούρτσας (PP + νάιλον τρίχες) |
| Χρώμα καπακιού | Προσαρμόσιμο |
| Αρμονία | Τυπικά δοχεία αεροζόλ |
| Εφαρμογή | Περιποίηση αυτοκινήτου, Ταπετσαρίες, Μοκέτες, Οικιακός Καθαρισμός |
| Υπηρεσία OEM | Διαθέσιμος |