|
|
| Ονομασία μάρκας: | FUTURE |
| Αριθμός μοντέλου: | TC04 |
| Τροποποιημένο: | 100000 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
Ο αναδιπλούμενος στόλος νερού, γνωστός και ως αναδιπλούμενος στόλος ψεκασμού, είναι ένα ευέλικτο και εξοικονόμησης χώρου εργαλείο που έχει σχεδιαστεί για να καλύπτει διάφορες ανάγκες ψεκασμού νερού στην καθημερινή ζωή και τις ελαφρές εφαρμογές.Κατασκευασμένα με υψηλής ποιότητας, ανθεκτικά υλικά, αυτό το αναδιπλούμενο ψεκαστήρα διαθέτει ευέλικτο, αναδιπλούμενο σχεδιασμό που επιτρέπει εύκολη αποθήκευση και μετακίνηση όταν δεν χρησιμοποιείται,ή αποσκευές αυτοκινήτων.
Τα ρυθμιζόμενα σχήματα ψεκασμού του, από μια ήπια ομίχλη μέχρι έναν ισχυρό αεραγωγό, το καθιστούν ιδανικό για διάφορα σενάρια, όπως το πότισμα κήπου, το καθαρισμό σπιτιού, το πλύσιμο αυτοκινήτων και ακόμη και τη συντήρηση της αυλής.Η εργονομική λαβή εξασφαλίζει άνετη λαβή, μειώνοντας την κόπωση των χεριών κατά τη διάρκεια της εκτεταμένης χρήσης, ενώ η στεγανοποιητική σφραγίδα αποτρέπει την σπατάλη νερού και εξασφαλίζει σταθερή απόδοση.
Αυτός ο αναδιπλώσιμος πύργος νερού χρησιμοποιείται ευρέως σε σενάρια σπιτιού και κήπου.και γκαζόν ικανά να προσαρμοστούν σε μια ήπια ομίχλη για να αποφευχθεί η βλάβη στα ευαίσθητα φυτά ή ένα ισχυρό αεριωθούμενο για να καθαρίσει τα μονοπάτια του κήπου.
| Συστατικό | Περιγραφή μέρους |
|---|---|
| Υλικό | PP |
| Διάμετρος | 35.13mm |
| Υψόμετρο | 27.34mm |
| Διάμετρο | 50.1 mm |
|
| Ονομασία μάρκας: | FUTURE |
| Αριθμός μοντέλου: | TC04 |
| Τροποποιημένο: | 100000 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
Ο αναδιπλούμενος στόλος νερού, γνωστός και ως αναδιπλούμενος στόλος ψεκασμού, είναι ένα ευέλικτο και εξοικονόμησης χώρου εργαλείο που έχει σχεδιαστεί για να καλύπτει διάφορες ανάγκες ψεκασμού νερού στην καθημερινή ζωή και τις ελαφρές εφαρμογές.Κατασκευασμένα με υψηλής ποιότητας, ανθεκτικά υλικά, αυτό το αναδιπλούμενο ψεκαστήρα διαθέτει ευέλικτο, αναδιπλούμενο σχεδιασμό που επιτρέπει εύκολη αποθήκευση και μετακίνηση όταν δεν χρησιμοποιείται,ή αποσκευές αυτοκινήτων.
Τα ρυθμιζόμενα σχήματα ψεκασμού του, από μια ήπια ομίχλη μέχρι έναν ισχυρό αεραγωγό, το καθιστούν ιδανικό για διάφορα σενάρια, όπως το πότισμα κήπου, το καθαρισμό σπιτιού, το πλύσιμο αυτοκινήτων και ακόμη και τη συντήρηση της αυλής.Η εργονομική λαβή εξασφαλίζει άνετη λαβή, μειώνοντας την κόπωση των χεριών κατά τη διάρκεια της εκτεταμένης χρήσης, ενώ η στεγανοποιητική σφραγίδα αποτρέπει την σπατάλη νερού και εξασφαλίζει σταθερή απόδοση.
Αυτός ο αναδιπλώσιμος πύργος νερού χρησιμοποιείται ευρέως σε σενάρια σπιτιού και κήπου.και γκαζόν ικανά να προσαρμοστούν σε μια ήπια ομίχλη για να αποφευχθεί η βλάβη στα ευαίσθητα φυτά ή ένα ισχυρό αεριωθούμενο για να καθαρίσει τα μονοπάτια του κήπου.
| Συστατικό | Περιγραφή μέρους |
|---|---|
| Υλικό | PP |
| Διάμετρος | 35.13mm |
| Υψόμετρο | 27.34mm |
| Διάμετρο | 50.1 mm |