|
|
| Ονομασία μάρκας: | FUTURE |
| Αριθμός μοντέλου: | TC04 |
| Τροποποιημένο: | 100000 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
Ο αναδιπλούμενος ψεκαστήρας αντλίας είναι ένα καινοτόμο και ευέλικτο εργαλείο που έχει σχεδιαστεί για να απλοποιεί τις εργασίες ψεκασμού για κηπουρική, καθαρισμό σπιτιού και εξωτερικές δραστηριότητες.Κατασκευασμένα από υψηλής ποιότητας πλαστικό PP και ανθεκτικά στην διάβρωση υλικά, αυτός ο ψεκαστήρας διαθέτει ένα χώρο εξοικονόμηση αναδιπλούμενο σχεδιασμό που μειώνει το μέγεθός του κατά το ήμισυ όταν διπλώνεται, καθιστώντας το εξαιρετικά βολικό για αποθήκευση και μεταφορά.
Εξοπλισμένο με μηχανισμό χειροκίνητης αντλίας, παρέχει σταθερή πίεση για ομοιόμορφη ψεκασμό,ενώ ο ρυθμιζόμενος πύργος επιτρέπει την ελεύθερη εναλλαγή μεταξύ λεπτής ομίχλης και συμπυκνωμένου ρεύματος για να προσαρμοστεί στις διαφορετικές ανάγκες ψεκασμού.
Αυτός ο αναδιπλούμενος ψεκαστήρας αντλίας χρησιμοποιείται ευρέως σε οικιακά, κηπουρικά και εξωτερικά σενάρια όπου είναι απαραίτητο το φορητό, αποτελεσματικό ψεκασμό.και εξωτερικές εργασίες συντήρησης.
| Συστατικό | Περιγραφή μέρους |
|---|---|
| Υλικό | PP (πολυπροπυλένιο) |
| Διάμετρος | 35.13mm |
| Υψόμετρο | 27.34mm |
| Διάμετρο | 50.1 mm |
|
| Ονομασία μάρκας: | FUTURE |
| Αριθμός μοντέλου: | TC04 |
| Τροποποιημένο: | 100000 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
Ο αναδιπλούμενος ψεκαστήρας αντλίας είναι ένα καινοτόμο και ευέλικτο εργαλείο που έχει σχεδιαστεί για να απλοποιεί τις εργασίες ψεκασμού για κηπουρική, καθαρισμό σπιτιού και εξωτερικές δραστηριότητες.Κατασκευασμένα από υψηλής ποιότητας πλαστικό PP και ανθεκτικά στην διάβρωση υλικά, αυτός ο ψεκαστήρας διαθέτει ένα χώρο εξοικονόμηση αναδιπλούμενο σχεδιασμό που μειώνει το μέγεθός του κατά το ήμισυ όταν διπλώνεται, καθιστώντας το εξαιρετικά βολικό για αποθήκευση και μεταφορά.
Εξοπλισμένο με μηχανισμό χειροκίνητης αντλίας, παρέχει σταθερή πίεση για ομοιόμορφη ψεκασμό,ενώ ο ρυθμιζόμενος πύργος επιτρέπει την ελεύθερη εναλλαγή μεταξύ λεπτής ομίχλης και συμπυκνωμένου ρεύματος για να προσαρμοστεί στις διαφορετικές ανάγκες ψεκασμού.
Αυτός ο αναδιπλούμενος ψεκαστήρας αντλίας χρησιμοποιείται ευρέως σε οικιακά, κηπουρικά και εξωτερικά σενάρια όπου είναι απαραίτητο το φορητό, αποτελεσματικό ψεκασμό.και εξωτερικές εργασίες συντήρησης.
| Συστατικό | Περιγραφή μέρους |
|---|---|
| Υλικό | PP (πολυπροπυλένιο) |
| Διάμετρος | 35.13mm |
| Υψόμετρο | 27.34mm |
| Διάμετρο | 50.1 mm |