|
|
| Ονομασία μάρκας: | FUTURE |
| Αριθμός μοντέλου: | Αντλία ομίχλης 0,15cc |
| Τροποποιημένο: | 100.000 σετ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Product Name | Fine Mist Aerosol Pump |
| Standard Size | 1 inch (25.4mm ± 0.15mm) |
| Material | Tinplate / Aluminum |
| Dip Tube Length | Customized According to Can Height |
| Finish Options | Plain / Clear Lacquer / Gold Lacquer |
| Inner Opening Diameter | 25.4 ± 0.07mm |
| Outer Opening Diameter | 31.2 ± 0.1mm |
| Inner Gasket Material | Buna / Neoprene / Butyl |
| Dip Tube Material | Polyethylene |
| Component | Material | Options / Specifications |
|---|---|---|
| Mounting Cup | Tinplate | With or Without Dimples |
| Mounting Cup | Aluminum | Gold Lacquer / Microflex Finish |
| Outer Gasket | Buna | Standard |
| Inner Gasket | Buna / Neoprene / Butyl | Optional |
| Stem | Nylon | 1×0.46mm, 1×0.51mm, 2×0.51mm, 2×0.61mm, 4×0.61mm |
| Spring | Stainless Steel | Standard |
| Housing | Nylon | Φ4.3mm (Spray Area: 14.52mm²) |
| VPH Spray Area | -- | 6.7mm² |
| Steel Ball | Stainless Steel | Φ3.5mm |
|
| Ονομασία μάρκας: | FUTURE |
| Αριθμός μοντέλου: | Αντλία ομίχλης 0,15cc |
| Τροποποιημένο: | 100.000 σετ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Product Name | Fine Mist Aerosol Pump |
| Standard Size | 1 inch (25.4mm ± 0.15mm) |
| Material | Tinplate / Aluminum |
| Dip Tube Length | Customized According to Can Height |
| Finish Options | Plain / Clear Lacquer / Gold Lacquer |
| Inner Opening Diameter | 25.4 ± 0.07mm |
| Outer Opening Diameter | 31.2 ± 0.1mm |
| Inner Gasket Material | Buna / Neoprene / Butyl |
| Dip Tube Material | Polyethylene |
| Component | Material | Options / Specifications |
|---|---|---|
| Mounting Cup | Tinplate | With or Without Dimples |
| Mounting Cup | Aluminum | Gold Lacquer / Microflex Finish |
| Outer Gasket | Buna | Standard |
| Inner Gasket | Buna / Neoprene / Butyl | Optional |
| Stem | Nylon | 1×0.46mm, 1×0.51mm, 2×0.51mm, 2×0.61mm, 4×0.61mm |
| Spring | Stainless Steel | Standard |
| Housing | Nylon | Φ4.3mm (Spray Area: 14.52mm²) |
| VPH Spray Area | -- | 6.7mm² |
| Steel Ball | Stainless Steel | Φ3.5mm |