| Ονομασία μάρκας: | FUTURE |
| Αριθμός μοντέλου: | Αντλία ομίχλης 0,15cc |
| Τροποποιημένο: | 100.000 σετ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Αντλία αερολύματος λεπτής ομίχλης |
| Τυπικό μέγεθος | 1 ίντσες (25,4 mm ± 0,15 mm) |
| Υλικό | Χάλυβας / Αλουμίνιο |
| Μέγεθος του σωλήνα βύθισης | Προσαρμοσμένο ανάλογα με το ύψος της κονσέρβας |
| Τελειώστε επιλογές | Καθαρή / διαυγή λάκα / χρυσή λάκα |
| Εσωτερική διάμετρος ανοίγματος | 25.4 ± 0,07 mm |
| Εξωτερική διάμετρος ανοίγματος | 31.2 ± 0,1 mm |
| Υλικό εσωτερικής συμπίεσης | Buna / Neoprene / Butyl |
| Υλικό σωλήνα βύθισης | Πολυαιθυλένιο |
| Συστατικό | Υλικό | Επιλογές / Προδιαγραφές |
|---|---|---|
| Κύπελλο τοποθέτησης | Τσιμέντο | Με ή χωρίς λακκούβες |
| Κύπελλο τοποθέτησης | Αλουμίνιο | Χρυσή λάκα / φινίρισμα μικροφλεξ |
| Εξωτερική επιφάνεια | Μπουνά | Τύπος |
| Εσωτερική φέτα | Buna / Neoprene / Butyl | Προαιρετικό |
| Στρίχη | Νάιλον | 1x0.46mm, 1x0.51mm, 2x0.51mm, 2x0.61mm, 4x0.61mm |
| Άνοιξη | Ατσάλι ατσάλι | Τύπος |
| Διαμονή | Νάιλον | Φ4,3 mm (περιοχή ψεκασμού: 14,52 mm2) |
| Περιοχή ψεκασμού VPH | - Δεν ξέρω. | 6.7mm2 |
| Ατσάλινη μπάλα | Ατσάλι ατσάλι | Φ3,5 mm |
| Ονομασία μάρκας: | FUTURE |
| Αριθμός μοντέλου: | Αντλία ομίχλης 0,15cc |
| Τροποποιημένο: | 100.000 σετ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Αντλία αερολύματος λεπτής ομίχλης |
| Τυπικό μέγεθος | 1 ίντσες (25,4 mm ± 0,15 mm) |
| Υλικό | Χάλυβας / Αλουμίνιο |
| Μέγεθος του σωλήνα βύθισης | Προσαρμοσμένο ανάλογα με το ύψος της κονσέρβας |
| Τελειώστε επιλογές | Καθαρή / διαυγή λάκα / χρυσή λάκα |
| Εσωτερική διάμετρος ανοίγματος | 25.4 ± 0,07 mm |
| Εξωτερική διάμετρος ανοίγματος | 31.2 ± 0,1 mm |
| Υλικό εσωτερικής συμπίεσης | Buna / Neoprene / Butyl |
| Υλικό σωλήνα βύθισης | Πολυαιθυλένιο |
| Συστατικό | Υλικό | Επιλογές / Προδιαγραφές |
|---|---|---|
| Κύπελλο τοποθέτησης | Τσιμέντο | Με ή χωρίς λακκούβες |
| Κύπελλο τοποθέτησης | Αλουμίνιο | Χρυσή λάκα / φινίρισμα μικροφλεξ |
| Εξωτερική επιφάνεια | Μπουνά | Τύπος |
| Εσωτερική φέτα | Buna / Neoprene / Butyl | Προαιρετικό |
| Στρίχη | Νάιλον | 1x0.46mm, 1x0.51mm, 2x0.51mm, 2x0.61mm, 4x0.61mm |
| Άνοιξη | Ατσάλι ατσάλι | Τύπος |
| Διαμονή | Νάιλον | Φ4,3 mm (περιοχή ψεκασμού: 14,52 mm2) |
| Περιοχή ψεκασμού VPH | - Δεν ξέρω. | 6.7mm2 |
| Ατσάλινη μπάλα | Ατσάλι ατσάλι | Φ3,5 mm |